خوش آمدید در آشپزخانه را به پای پوسته ساز در حال حاضر

آیا شما عاشق پخت و پز و یا می خواهید برای تبدیل شدن به یک استاد آشپز؟ این بازی به خصوص برای دختران که می خواهم به طبخ غذا خوشمزه است. حالا شما یک شانس را به دستور پوسته پای در طعم های مختلف، مواد و با شکوه. شما می توانید پخت و پز خود را تست کنید و آن را به کل با مدیریت زمان. ما به شما ارائه یک بازی شگفت انگیز در این بازی پخت و پز تب دستور غذا.

تبدیل خود را به عنوان یک استاد آشپز بالا و هنوز هم شما می توانید رستوران خود را مدیریت کنید. حالا وقت آن است نشان دادن مهارت های خود را مانند یک استاد آشپزخانه و بالا بردن سطح پخت و پز خود را. در این بازی دستور العمل های متعدد برای شما. حتی شما می توانید انتخاب کنید به پخت طعم های مختلف از پای پوسته. هنگامی که شما می توانید با دوستان خود بازی و لذت بردن خود دو برابر خواهد شد.

هنگامی که بر روی دکمه بازی پس از آن منو از پای ساز در مقابل شما با تعداد زیادی از طعم را فشار دهید. شما باید انتخاب کنید و طبخ هر آنچه که شما می خواهید. یک کاسه بزرگ یک قرار داده و تمام مواد تشکیل دهنده از ضرب و شتم همه آنها را. پس از آن را پای و تکه پوسته. قرار دادن تمام مواد تشکیل دهنده را در نان پای و چاشنی زدن با تکه پوسته و پخت. هنگامی که آب دهان بوی لمسی با جوانه های آزمون خود را از کیک پز اشتها آور خود را آماده است پس از آن شما می توانید سبک های مختلف از شکوه است. پای در نهایت خوشمزه و جالب آماده خوردن است و شما نمی قادر خواهد بود تا فرض کنید شما آن را توسط خودتان ساخته شده است.

ویژگی های آشپزی پای در آشپزخانه:

– سرگرم کننده با پخت و پز دلپذیر Dash بازی
– ساده و ساده برای پخت
– عجله آشپزخانه دوست داشتنی
– پخت و تزئین
– آسان برای بازی

By Muhammad Naveed Yousaf

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما