من ۱۴ بازی شگفت انگیز ایجاد کرده اید را برای شما به لذت بردن از در سازمان دیده بان اپل خود را یا آی فون خود. که ارزش بی نظیر است!

پاییز ◉ آجر
سرگرم کننده یکپارچهسازی با سیستمعامل بازی سقوط آجر. استفاده از تاج دیجیتال و یا انگشت خود را به حرکت آجر در اطراف. شیر به چرخش و کش رفتن پایین به جای آجر. پشته آجر به با هم به روشن یک خط و نمره نقطه.

◉ ۲۰۴۸
لذت بردن از ۲۰۴۸ بازی اعتیاد آور در سازمان دیده بان و یا تلفن خود را. ضربه تند وشدید زدن کاشی تعداد حدود به آنها بپیوندید. اضافه کردن کاشی برای رسیدن به ۲۰۴۸٫

◉ کارت مرتب سازی بر
بازی فوق العاده ساده است. همه شما باید انجام دهید این است حرکت کارت قرمز و کارت های سیاه و سفید است. راست ساده؟ استفاده از تاج دیجیتال و یا شیر در بالا و پایین صفحه نمایش.

◉ استیک پرش
نگاهی کنترل از Stickman و اجرا رایگان گذشته راه خود را از موانع چند رنگ. کنترل او با مداخله صفحه نمایش و یا استفاده از تاج دیجیتال.

◉ قالب دار پرنده
شیر روی صفحه نمایش به قالب دار پرواز. اجتناب از لوله های سبز و رسیدن به بالاترین.

◉ مار
لذت بردن از بازی مار کلاسیک در سازمان دیده بان خود را. شیر در سمت چپ صفحه نمایش را به سمت چپ و در سمت راست به نوبه خود حق.

◉ کاشی
شیر کاشی سیاه و سفید به آن روشن است اما کاشی های سفید را لمس نیست و یا شما از دست بدهند. چگونه سریع شما می توانید پاک کردن ۵۰ کاشی؟

◉ سربازان
شما تحت حمله کنه! استفاده از تاج دیجیتال به هدف تفنگ خود را و شیر روی صفحه نمایش به ساقه دشمنان خود را. هلیکوپتر چتربازها، اجازه ندهید که ۴ سربازان در دو طرف برجک تفنگ خود را و یا شما سست زمین. سازمان دیده بان برای بمب از بمب افکن های کاهش یافته است!

◉ مهاجمان
کنترل سفینه فضایی خود را با تاج های دیجیتال است. ساقه همه بیگانگان مهاجم قبل از شما آنها را دریافت کنید.

◉ اتومبیل
شما کنترل دو اتومبیل، شیر هر خودرو به تغییر خطوط. جلوگیری از مربع و جمع آوری دایره.

◉ راه رفتن روی خط
استفاده از تاج دیجیتال به حرکت نقطه آبی و باقی ماندن در خط. بهترین نمره شما چیست؟

◉ آجر شکستن
بازی آجر شکست یکپارچهسازی با سیستمعامل سرگرم کننده است. استفاده از تاج دیجیتال به حرکت دست و پا زدن خود و ضربه زدن به توپ. نابود کردن تمام بلوک به پایان برساند سطح و گرفتن نمره بالا است.

◉ تنیس
یک راکت و توپ بازی مینیمالیستی. استفاده از تاج به حرکت دست و پا زدن خود را و ضربه زدن به توپ از خط. بازی حالت تکنفره و یا در مقابل حریف AI.

◉ Hacky گونی
فوق العاده ساده به بازی و سخت به از بین بردن. توسط هدف قرار دادن آن را با دست و پا زدن خود را نگه دارید گونی hacky تا در هوا. گزاف گویی کیسه را هر چند بار که شما می توانید برای به دست آوردن نمره بالا است.

همه بازی ها از ویژگی های:
> مدیران
> جلوه های صوتی
> WatchOS3 پشتیبانی
> پشتیبانی SpriteKit

By AlhoGames

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما