شما هیچ آلمانی بومی هستند اما در آلمان زندگی می کنند؟ ارتباط مناسب با آلمان مقامات، شرکت ها، مدارس، دانشگاه ها، پزشکان و دیگران کار سخت را برای شما مناسب است؟ محاسبات کسب و کار آلمان می تواند بسیار برای شما در مدرسه مفید، در محل کار و یا به سادگی برای یادگیری زبان آلمانی؟

مجموعه نهایی از قالب آلمان برای استفاده شخصی و حرفه ای! محصول اصلی برنده جایزه حال حاضر در نهایت برای iPad و آی فون در دسترس در نام تجاری نسخه جدید ۲۰۱۶ با بسیاری از قالب های جدید برای آسان، صرفه جویی در زمان و کارگر معاصر، باعث می شود روزانه کار خصوصی و دفتر خود را قوی تر و بسیار ساده تر. قالب آلمانی برای شماره ۲۰۱۶ را آسان می کند برای مقابله با مردم، ادارات و مقامات در آلمان است.

رابط کاربر چند زبانه به آلمانی، انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، پرتغالی، ایتالیایی، روسی، ژاپنی، چینی، کره ای

اگر شما نیاز به کار در کسب و کار و یا خصوصی با شماره، شما به خوبی می دانم، که ایجاد صفحات گسترده، فرم ها، لیست ها و گرافیک به طور خاص است بسیار وقت گیر است.

قالب آلمانی برای شماره ۲۰۱۶ شامل انواع ورق گسترش حرفه ای و تایید شده است. قطعا قالب مناسب برای هدف و استفاده خود را گنجانده شده است. اسناد می تواند به راحتی باز و ویرایش به طور معمول با اعداد اپل.

بیش از ۱۵۰ حق امتیاز آزاد ورق گسترش، نمودار ها، لیست ها، فرم ها و پیش قالب محاسبه برنامه ریزی شده، ساخته شده توسط متخصصان.

امکانات:
کاملا توسط تم ها و برنامه های کاربردی طبقه بندی
ویژگی های زوم متعدد برای پیش نمایش راحت
تمامی مطالب ۱۰۰٪ حق امتیاز آزاد است

• مطالب و محتوا از قالب آلمانی برای شماره ۲۰۱۶
Haushaltsbuch، طرح نقدینگی، محاسبه اجاره، وام قسط، سفارشات، اعتبارات، مدیریت حقوق و دستمزد، فاکتورها، پیشنهاد مقایسه، لیست قیمت، حساب های بانکی، جریان نقدی، نرخ درصد سالانه، سود ماهانه، طرح پس انداز، نرخ بازپرداخت، نرخ بهره، تلفن همراه هزینه، سرمایه گذاری، املاک و مستغلات هزینه، محاسبات سرمایه، پیش بینی، هزینه ناوگان، برنامه ریزی مالی، قیمت گذاری، تخفیف، مقدار باقی مانده، استهلاک، سبد سهام، هزینه های ثابت، بودجه، لیست مشتریان، هزینه های پستی، صدور صورت حساب آب و برق، فرم ها و لیست ها، قالب چاپ.
• پیش نمایش “قالب آلمانی برای صفحات”
• پیش نمایش “قالب آلمانی برای کلیدی”

By AppsMaker GmbH

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما