فوتبال پادشاه از تمام ورزش است، آن ورزش است که ترکیبی از قدرت با هوش، شجاعت و ظرافت، جذب بسیاری از بچه های جوان، که سعی در کپی است بت های خود را که در تلویزیون مشاهده کنید. همچنین، آنها احساس شادی که قادر به دستیابی به عملکرد در چنین دامنه.

فوتبال یک ورزش گروهی است که بین دو تیم بازی های ساخته شده از یازده بازیکن، هر یک از آنها تلاش برای معرفی توپ در هدف این است که، هدف قرار دادن آن با پای خود و یا با هر بخش دیگری از بدن خود را، به جز برای سلاح. این بازی ورزشی یکی از پدیده های عصر ما است و ما می توانند بپذیرند که این ورزش قدردانی بازی امروز است. این ورزش برای اولین بار در انگلستان در ۱۱۷۵٫ ذکر شد فرانسوی ها به بازی یک بازی مشابه به نام “لا سول” و ایتالیایی مورد استفاده برای بازی “ایل giuoco دل از calcio”. [19،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] جزئیات اولین اشاره به فوتبال در ظاهر انگلستان در ۱۶۰۲، زمانی که دو بازی وجود دارد. با شروع قرن هجدهم، انگلیسی شروع به بازی راگبی، بازیکنان مجبور به ضربه زدن به توپ را با پای خود، که منجر به نام امروز آن را دارد.

در ۱۸۶۳ اکتبر ۲۶ تاریخ زمانی که برای اولین بار است فوتبال و مقررات اول، ایجاد شد وجود دارد که سیزده مقاله با اشاره به قوانین این ورزش. در سال ۱۹۰۴، FIFA، تاسیس شد که موجب یک سری از تغییرات در قوانین و مقررات از این ورزش است. در سال ۱۹۳۰، فیفا اولین مسابقات قهرمانی جهان، که در اروگوئه برگزار شد سازمان یافته است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما