تاریخ عکاسی ورزشی را محکم مربوط به روند ورزش به دست آوردن محبوبیت در طول تاریخ بشر است. این فن آوری از عکاسی از اوایل ۱۸۰۰s به بعد رو به جلو در مرزهای پرید و با کمک رسانه های در حال ظهور، ورزشی روزنامه نگاری است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] الهام از دو و میدانی و ورزش در هنر قطعا می تواند در کار از اساتید یونان باستان مجسمه سازی دیده می شود ، با این حال این نوع بیان شد در سالن های ورزشی مدرن تا قبل از اختراع مرطوب و خشک از collodion صفحه فرآیندهای عکاسی رایج است. این فرآیندها اجازه برای تصاویر استودیو مطرح در بشقاب شیشه و قلع انواع، اما فقط ‘سریع’ به اندازه کافی برای تصاویر متوقف عمل “ما تا به امروز شاهد استفاده شد.

با آغاز قرن ۱۹ بود در آینده به نزدیک، در ۱۸۸۰s مطالعات حرکت علمی ورزشکاران در عمل در ایالات متحده و آلمان تولید شد، این فن آوری هنوز هم در زمین ورزشی در نظر گرفته نمی شد. این همه با پیشرفت عکاسی و ورزشی مجلات در آخرین بخش از قرن تغییر کرده است. به عنوان مجلات ورزشی برای اولین بار شروع به نظر می رسد در حدود سال ۱۹۰۰، مردم بیشتر و بیشتر علاقه مند به تصویر ورزشی، که اغلب شامل تصاویری از بازیکنان در تنیس سبز، golfling یا در شکار برای بازی وحشی شد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در تاریخ عکاسی ورزشی اولین از همکاران بیشتر در رابطه با فعالیت های کشور نخبگان بودند، اما در پایان جنگ جهانی اول، خوانندگان مجلات ورزشی علاقه مند در ورزشکاران حرفه ای بیس بال و تنیس آمریکا تبدیل شد. اکثریت این تصاویر اولیه از بازیکنان برجسته در شرایط مطرح شد، به ته حس از عمل است. بازیکنان بیس بال با خفاش در دست در صفحه مطرح شد، تیم برای عکس های گروهی به صف شدند و به این ترتیب، با این حال ‘عمل’ شات هنوز به طور گسترده دیده نمی شد.

با در ۱۹۳۰s و تصاویر بیشتر از ورزشکاران در عمل در مجلات ظاهر شد، در رشد خود را از طریق سیستم های دوربین اجازه می دهد عکاسان به کمک سرعت شاتر تا ۱/۱۰۰۰ ثانیه است. به این ترتیب به سبک های برجسته افراد تاری نشان جنبش و توقف عمل “تصاویر ورزشکار در فعالیت داد. عکاسان شروع به اتخاذ سبک امضای و محبوبیت این ژانر به سرعت شروع به رشد به عنوان عمومی شروع به انتظار هیجان دیدن ورزشکاران مورد علاقه خود را در

در سال ۱۹۵۴، ورزش مصور عمل. – خلاصه خودنمایی ورزشی و دو و میدانی – برای اولین بار و به طور ناگهانی موقعیت بودن یک عکاس ورزشی حتی بیشتر engrained در چشم های عمومی تبدیل شد. مجله سوء استفاده و ورزشکاران حرفه ای و آماتور برجسته در سراسر جهان، افزایش نیاز به فرم هنر و کسانی که آن انجام می شود. در این مقطع، تکنولوژی حال کم و بیش با تقاضا گرفتار، با ظهور کوچک، جمع و جور لنز انعکاسی (SLR) دوربین و سرعت شاتر بالا ارائه شده در مدل های. تاریخ عکاسی ورزشی به شدت به فن آوری لنز گره خورده است، و همچنین، به ارائه عکاس انتخاب گسترده ای از روش های برای فشرده سازی چشم انداز و با استفاده از عمق میدان برای اثر دراماتیک پیشرفت کرده بود.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما