[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] این “! در حال حاضر چیزی است که من موسیقی تماس” سری مجموعه ساخته شده است بیش از سی سی دی، از جمله کشور و نسخه کریسمس و یک آلبوم تصنیف قدرت. هر فصل این تیم با هم یک مجموعه بازدید که ویژگی های بهترین آهنگ برای آن دوره. بررسی زیر از بازدید چندان تازه بهار ۲۰۱۰ CD شما کمک خواهد کرد احساس برای سری – و آلبوم! – قبل از خرید شما

بازدید از بهار ویژگی های ۲۰ آهنگ است و یک دی وی دی. شما همچنین می توانید شعر دریافت آنلاین – ممکن است یک چیز خوب برای کسانی که سفرهای جاده با آمپول خود را

این آلبوم با یک نمایش قوی شروع می شود -. آن را با انریکه ایگلسیاس و همکاری خود را با آهنگ خارجی آغاز می شود

آهنگ “من آن را دوست دارم” اولین ایگلسیاس “شماره یک ضربه از سال ۲۰۰۱ است” قهرمان “. مورد علاقه واقعی با بسیاری از، به نظر من این آهنگ صالح اگر برجسته است. من با خوشحالی به دیدن ایگلسیاس گسترش درخواست تجدید نظر او در موسیقی و مانند ترکیب با آهنگ خارجی بود. این، بزرگ صدایی رقص-Y آهنگ جمعیت، خشنود است و در حال رفتن gangbusters در نمودار.

همچنین در این آلبوم تازه وارد هستند Taio کروز و مایک پوسنر، که هر دو هفته در بالای نمودار با صرف خود اولین آهنگ.

هر دو آهنگ Young اما سرگرم کننده آهنگ که زمان زیادی در لیست پخش رادیویی است که آنها را در سر خود گیر کردم که آیا شما آنها را دوست داشت یا نه صرف هستند. شما مطمئنا می خواهید این را تشخیص دهد. خوشبختانه، “دینامیت” و “خنک تر از من” هر دو دارای جای خواب بازدید، آهنگ ها که در شما رشد می پس از شما آنها را بیشتر از چند بار، آن چیزی است که شما را از یک مجموعه CD طولانی بازی مثل این یکی را می خواهم.

دوم تک ضربه آشر از سال، “DJ ما را از Fallin ‘در عشق،” بیشتر از یک آهنگ رقص است در حالی که “OMG” یک آهنگ باشگاه بود، اما “DJ ما را از Fallin’ در عشق” یک مثال خوب است یک هنرمند بالغ صدایی بالغ در حالی که هنوز خواندن ترانه که کاملا مطابقت آنچه که همه بیست و یه چیزی می خوانند.

سهم تو که $ در هکتار به این دیسک چهارم خود را از اولین آلبوم خود را است. “آن را خاموش” کاملا با تصویر دختر حزب تو که $ در SHA همزمان و در عین حال سابقه خط سکسی و اغوا کننده و بدون بی ارزش بودن است. متاسفانه، و شاید کمی شدت، او اغلب به نام نرخ دوم کتی پری – اگر که کمک می کند تا شما احساس برای موسیقی او کمی بهتر

آموزش و ریحانا هر دو آهنگ در این سی دی را دارند، اما هر چند آهنگ بزرگ، نه از کمک های خود را به بهترین تک آهنگ خود را از سال حتی تا کنون بود – در قطار “اگر این عشق” قطعا از موفقیت “هی خواهر روح” قرار گرفت و ریحانا تنها “راک استار ۱۰۱” به هیچ وجه نزدیک به عنوان بسیاری از بود آمار به عنوان “پسر بی ادب.” با این حال، خوب به یک زن و شوهر از آهنگ جامد در این آلبوم توسط هنرمندان است.

البته، وجود نخواهد داشت یک “ضربه لیست تک آهنگ” سی دی بدون یکی، اگر نه بیشتر، سهم جاستین بیبر. از بسیار موفق من جهانی ۲٫۰ آلبوم خود را، “به کسی عشق” آخرین نسخه های بیبر، همکاری با آشر که، مانند هر دیگر از خود، به بالای نمودار رفت. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] خوب بار فقط نگه داشتن نورد برای این پسر تعجب! من به نوعی آن را بزرگتر – برای من آن را نامطلوب برای دیدن یک هنرمند شانزده ساله که به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل به عنوان اینکه او چهارده آواز خواندن در مورد نیاز به پیدا کردن کسی به عشق است – اما با این وجود این آهنگ در سه تک آهنگ جاستین بیبر است ، بنابراین گنجاندن ارزش در این آلبوم و شما از آن لذت ببرید.

همه در همه، بازدید چندان تازه بهار آلبوم ۲۰۱۰ یک سی دی مجموعه متنوع و خوش بین با مقدار زیادی از آهنگ ها که مطمئن شوید لطفا می باشد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما