یک تلفن همراه در این سن دستگاه مشترک ما هر روز را ببینید. فناوری خیلی از دستگاه های ما ذوب شده است با هم است که می توان یک دوربین، رادیو، تلویزیون مشاهده کنید، و خیلی بیشتر در تلفن های همراه امروز است. به تازگی، نسبت از یک فرد به یک تلفن همراه است قابل ملاحظه ای افزایش است. این به این معنی است که بیشتر مردم انتظار می رود به بیرون دادن دیدگاه های خود را از آنچه یک تلفن همراه با کیفیت است و چگونه آن را واقعا به نظر می رسد. برای مثال، اگر یک فرد خاص در مورد دوربین یک تلفن همراه است، راه خود را در مورد چگونه برای اندازه گیری کیفیت از تلفن های همراه همیشه لاغر به معیارهای که شامل دوربین و یا شاید نقطه چقدر / اینچ (dpi) و پیکسل ها توسط یک همراه خاص ارائه شده تلفن. به اهمیت بسیار به دوربین گوشی و یا کیفیت تصویر آن است. ایده خود را از یک گوشی با کیفیت خوب سیر خواهد شد، در این زمان، در سراسر تعدادی از فرمت های صوتی تلفن می توانید بازی، ظرفیت ذخیره سازی اختصاص داده شده برای فایل های صوتی، و یا نوع بلندگو تلفن است. تعصب ممکن است به نظر می رسد فاقد عدالت است، اما این که چگونه مردم است. ما همه متفاوت از یکدیگر و گاهی اوقات، تفاوت می توانید از این راه دور را گسترش دهد.

یکی دیگر از راه های ممکن یک تلفن همراه می تواند به عنوان یک محصول با کیفیت است از افرادی که در آن نگاه کنید فقط به عنوان یک تلفن. این نوع از فرد ممکن است یک گوشی با پذیرش ثابت و سیگنال، چیزی است که او می تواند در بستگی دارد می خواهید. چیزی که نمی خواهد بر او در زمان مهم می میرند، مثل زمانی که ما انتظار تماس های مهم. اساسا، این نزدیک ترین می توان گفت که واقعا کیفیت یک گوشی را تعیین خواهد کرد، با توجه به ما یک ذهن باز به هدف.

راه های متعدد مردم استفاده برای اندازه گیری کیفیت یک گوشی تلفن همراه یک معضل برای تولید کنندگان است. از آنجا که تولید کنندگان پایه مدل های جدید خود را در تقاضا مردم، بسیاری از دیدگاه های مختلف می تواند درد در سمت سازنده و می تواند به دو دلی ممکن منجر شود. به در طرف امن، تولید کنندگان به جای می تواند بسیاری از تنظیمات تلفن همراه از عمومی منتشر مدل های متعدد، هر یک جلسه. این حرکت می تواند بسیار مخاطره آمیز، با توجه به افراد چگونه میتوانند از مدل های جدید درک. حتی اگر کسی علاقه مند در دوربین تلفن های همراه است، اگر در بررسی بر روی یک گوشی خاص مثبت نیست، خرید و فروش انتظار می رود که ضعیف است.

در کوتاه مدت، حتی اگر مردم دیدگاه های متفاوتی در مورد تلفن های همراه، «مراجع” چه کسی در بررسی بر روی گوشی های تلفن همراه منتشر شد به عموم مردم وجود دارد. به بررسی ممکن است مطلق است، اما یک تکه خوبی از خریداران نگاه کردن به این بررسی و حتی استفاده از آنها را به عنوان پایه و اساس بیشتر از زمان هر زمان که آنها در حال خرید گوشی های موبایل. همچنین، چگونه برای اندازه گیری کیفیت از تلفن های همراه را می توان با ادغام تنظیمات شخصی با بررسی در مورد گوشی های موبایل می گویند انجام می شود.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما