میوه شیرین گردآورنده: پازل بازی-S جذاب بازی-S است. میوه شیرین گردآورنده: پازل بازی-S یک بازی جالب برای بزرگسالان و کودکان در همه سنین است. در این بازی بزرگ-S میوه سقوط و شما نیاز به جمع آوری در سبد. در هر سطح شما باید هدف های مختلف به جمع آوری میوه های مختلف. شما در حال حاضر طبق آمار میوه شیرین گردآورنده: پازل بازی-S و من امیدوارم که شما نیز لذت بردن از این بازی-S به مدیر شما را برای بهبود بیشتر نظر. جمع آوری برخی از میوه های خوشمزه را به یک سطل در میان یک باغ رویایی.

این محبوب ترین بازی لینک میوه است. گردآورنده میوه شیرین: پازل بازی-S است یک پازل سرگرم کننده بازی-S به عمل سرعت واکنش، یاد، انعطاف پذیری. این آسان است به بازی است، و آن را خوب است برای هر سنین است. هدف از این بازی ساده-S است که برای اتصال دو آیکون مطابق با استفاده از سه یا کمتر خط راست. این بدان معنی است که شما باید قادر به اتصال دو جفت تطبیق با یک خط که تبدیل بیش از دو بار و توسط یکی دیگر از آیکون مسدود شده است. شما یک مقدار محدود از زمان برای به انجام رساندن این کار را برای تمام جفت از آیکون های در هر سطح داده می شود. شما همچنین امتیاز برای زمان باقی مانده در پایان هر سطح.

میوه شیرین گردآورنده: پازل بازی-S راحتی ساده و اعتیاد آور بازی-S. در این بازی، شما فقط کش رفتن و طولانی ترین زنجیره ای از میوه های همان به کسب امتیاز. اهداف مختلف در هر سطح، شما را جمع آوری زنجیره ای میوه برای پر کردن این اهداف، زمانی که همه از اهداف برای یک سطح حذف وجود دارد، و شما عبور از این سطح. این بازی-S به شما احساس آرامش بخش در حالی که بازی را، به طوری که امتحان کنید، از سرگرم کننده است که می توان آن را به شما را از دست ندهید.
شما باید برای جمع آوری تعداد مورد نیاز از میوه؛
شما باید به جای هر یک از میوه در سبد برای اضافه کردن نقاط متناظر تر،

اگر شما یک سبد میوه را در اشتباه است، و شما از دست دادن بازی-S.
میوه ها را کثیف می آیند. شما باید آنها را سفارش در زمان سقوط،
همچنین نیاز به از میوه ها که به هیچ سبد تعلق ندارد حذف خواهند شد.
جمع آوری میوه ها به عنوان آنجا که می توانید! سبد پر از مقدار مورد نیاز از یک نوع میوه،
بسته به سطح می توانید از یک تا سه سبد شود،
وقتی میوه ها سقوط را به حرکت به آنها اسلاید، و ایجاد یک سقوط مربوطه در سبد
و گرفتن امتیاز مورد نیاز به پیروزی در این بازی سرگرم کننده-S.
امکانات:

• بدون محدودیت زمانی.
• بهترین جمع کننده میوه.
• این آزمون مغز و رفلکس خود را.
• آسان و هیجان انگیز را به بازی.
• ایده آل برای کار افتادگی.
• این می تواند اعتیاد آور است.
By Rafique Ahmed

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما