کتاب های مرجع را اشغال جایگاه مهمی در قلب و قفسه بسیاری از ما. بعضی از ما ممکن است مجبور به خواندن آنها برای مدرسه ما و یا دوره دانشگاه، اما بسیاری از ما آنها را دوست دارم. این که آیا آنها در اتاق نشیمن خود را و یا در کتابخانه دانشگاه خود هستند، کتاب های مرجع به آموزش و پرورش، از هر کس در جامعه مهم است، در هر زمان از زندگی خود را. در این مقاله ما در برخی از برجسته ترین تاریخ قابل توجهی از این مجلد

یکی از معروف ترین از همه کتاب های مرجع دایره المعارف بریتانیکا است نگاه کنید.. این کتاب در اصل در ادینبورگ بین ۱۷۶۸-۱۷۷۱ منتشر شد و به ارائه یک فهرست الفبایی از نوشته های وارد شده بیش از بسیاری از نسخه های. توسط ۱۸۰۱ در زمانی که نسخه سوم بیرون آمد، آن را ۲۰ جلد در تمام شکل گرفته بود. در سال ۱۹۰۱، این کتاب را از بریتانیا به مالکیت آمریکا روشن و کاهش اندازه مقاله خود را در جهت جذاب تر به خریداران در شمال امریکا است. تا سال ۱۹۳۳، این اولین کتاب در نوع خود به انتشار کتاب های خود را با یک تجدید نظر مداوم سیاست بود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد یکی دیگر از کتاب قطور بسیار مشهور در میان کتاب های مرجع است. از آن شده است با موفقیت در سراسر جهان فروخته شده، به ویژه به کشورهای انگلیسی زبان مانند ایالات متحده آمریکا، کانادا، استرالیا و نیوزیلند. آن را تبدیل به یکی از محترم ترین و به خوبی از همه لغت نامه شناخته شده است. این یکی از قدیمی ترین کتاب در حال اجرا مرجع است، با شروع زندگی راه بازگشت در سال ۱۸۸۸٫ این است که توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد در آکسفورد انگلستان منتشر شده است. برخی از رقبای اصلی آن عبارتند از فرهنگ لغت هارپر کالینز، که آن هم بسیار محبوب هر دو در انگلستان و سراسر جهان است.

هستند بسیاری از انواع مختلف و معروف اطلس از سراسر جهان وجود دارد، بیش از حد بسیاری به اینجا بروید – اما ما در برخی از آنهایی که معروف ترین است. اطلس Maior یکی از اطلس اولین شناخته شده است – و آن را در هلند در ۱۶۶۵٫ این شامل یک کل بزرگ از ۵۹۴ نقشه منتشر شده است. به ارائه نشانه از اندازه آن، ناشر Taschen ساخته شده تولید مثل که وزن عظیم ۷ کیلوگرم است. این هزینه ۲۰۰ دلار است، اما یک نسخه کوچکتر شده توسط بارنز و شریف برای تنها ۲۰ دلار چاپ شده است [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] بسیاری از کتاب های مرجع معروف وجود دارد و این ها فقط ۳ از آنهایی که کلید – مهم به دلایل تاریخی و فرهنگی . البته بسیاری از کتاب های مرجع دیگر در دسترس است که هدف قرار دادن بازار وجود دارد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما