اگر می خواهید برای خرید موسیقی آنلاین پس از آن شما باید آگاه باشند که چندین هزار سایت که شما می توانید استفاده کنید برای دانلود موسیقی وجود دارد باشد. با استفاده از این بسیاری از سایت های دانلود آن می تواند مشکل است که برای تعیین سایت های قابل اعتماد هستند و سایت هایی که ممکن است به خطر منجر شود. به همین دلیل شما باید به دور از “آزاد” سایت های دانلود بماند.

مقاله زیر را به شما برخی از اشاره گر در آن سایت به هدایت روشنی از و سایت هایی که امن و مطمئن می دهد. شما هرگز نمی توانید به مراقب باشید زمانی که شما در حال خرید آنلاین. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این پژوهش محصولات است بنابراین شما می توانید تصمیم گیری تحصیل قبل از صرف هر گونه پول را.

با استفاده از “آزاد” سایت های دانلود می تواند مخاطره آمیز در بیش از یک راه. موارد زیر می تواند رخ دهد اگر شما از این سایت دانلود کنید:

۱٫ شما می توانید از نرم افزارهای جاسوسی و یا یک ویروس از سایت دریافت کنید. اگر شما به طور تصادفی یک فایل که حاوی یک ویروس دانلود پس از آن شما می تواند برخی از آسیب جدی به کامپیوتر خود انجام دهید. بسته به نوع ویروس، این می تواند در نهایت هزینه بسیار کمی از پول برای حل، یا شما فقط می باید بیش از شروع و خرید یک کامپیوتر جدید است.

۲٫ کیفیت موسیقی خیلی خوب نیست. گاهی اوقات این سایت ها ارائه بسیاری از رایگان که کیفیت ندارد. آنها واقعا در مورد خدمات به مشتریان و یا ارائه فایل های با کیفیت چرا که آنها برای آنها پرداخت نمی کنند.

۳٫ صدها نفر از سایت های دانلود که موسیقی رایگان انجام می دهند تا به طور غیر قانونی. فقط به خاطر اینکه شما می توانید دانلود را که می خواهید به این معنا نیست آن است که قانونی به آن دانلود کنید.

این تنها چند خطرات است که می تواند اتفاق می افتد. چند چیز دیگر است که می تواند اتفاق می افتد اگر شما با استفاده از این سایت ها وجود دارد. به منظور امن و قانونی اقامت شما همیشه باید انتخاب کنید برای خرید موسیقی آنلاین به جای تلاش برای دریافت موسیقی برای هیچ چیز.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما