یک بازی پخت و پز جدید در شهر وجود دارد، ما آن را ساخت خوشمزه ترین، دوست، شگفت انگیز، ژله رنگارنگ در جهان گرم و نرم. بچه ها لذت بردن ژله رنگارنگ هر روز و عشق آنها را به بیت. ما به شما بازی های جدید ما معرفی اما صبر کنید! یک پیچ وجود دارد، این است که بازی پخت و پز معمولی نیست بلکه یک بازی ساخت برای ژله .Yes است! شما آن را شنیده راست! ژله کارخانه – این نرم افزار جدید ما به نام به عنوان بازی پخت و پز است.
فقط بازی Jelly ما باز و بالا ژله رنگارنگ خود را با پر کردن خاص از جمله تافی، خامه، شکلات چیپس و آب نبات. افراط خود را در لذت نامحدود و نرم افزار رنگارنگ ما را به بهترین، جالب توجه، ژله نرم، متلاطم و خوشمزه برای خودتان و به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

به عنوان یک دارنده خوشحال از کارخانه ژله، وظیفه شما این است که ژله بهترین و رنگارنگ ترین، جالب توجه، شگفت انگیز و هیجان انگیز را برای مشتریان و بینندگان خود را. کار شما این است به تدوین و فرموله ژله شگفت انگیز ترین و منحصر به فرد در اشکال متعدد که با توجه به سلیقه و تصورات خود را.

هر کس دوست دارد ژلهای! را جالب توجه شخصی، ژلهای هنری شگفت انگیز برای خودتان در این بچه ها شگفت انگیز کارخانه ژله Game.Play این بازی و ژله شگفت انگیز ترین و هیجان انگیز با بهترین پر کردن و طعم دهنده و پرت کردن آن به داخل فنجان شگفت انگیز ترین به طوری که این استاد لذت شما می شود! !
نگاهی به مواد تشکیل دهنده، شلاق آن را خاموش، بازی با آن، چاشنی زدن آن، قرار دادن برخی از پر کردن، و بله توت فرنگی یکی، OHH! شما می توانید وانیل بیش از حد استفاده، لرزش آن و پرت کردن آن و آن را به لذت شگفت انگیز در شکل یک فنجان پر از ژله.

بهترین بخش این است که شما می توانید شادی خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید! خیلی
این بازی بسیار ساده است، بصری و آسان برای یادگیری چرا که دختر کوچک خود را و پسر خود و بچه ها خواهد شد بسیاری از تفریحی و سرگرم کننده با این بازی هیجان انگیز و آنها می توانند آن را برای ساعت های طولانی بازی است!

این برنامه همراه با ویژگی های زیر انرژی زا، شگفت انگیز، هیجان انگیز و منحصر به فرد:
– بهترین طعم ژله از جمله توت فرنگی، وانیل، شکلات و کارامل
– بهترین گیم پلی کیفیت و طرح های گرافیکی است که به همان اندازه برای تمام گروه های سنی از جمله کودکان، بچه، کودکان نوپا و پیش دبستانی خوب دانش آموزان
– این بازی دارای بالای خط و طراحی ساده است که هیجان انگیز، شگفت انگیز، بصری و خنده دار
– کودکان و نوجوانان، صرف نظر از سن، عشق را به بازی این با دیگران بچه ها و هم دوست دارم برای نشان دادن خلاقیت و مهارت های هنری خود را به پدر و مادر خود. مادران بازی این بازی با فرزندان خود را به آنها نشان می دهد که چگونه یک ژله یا دسر ساخته شده است و چاشنی زده.
– این بازی شگفت انگیز و دوست داشتنی شده توسط همه کودکان و حتی کودکان نوپا است دارم به آن بازی به دلیل رنگ های روشن و شگفت انگیز و طرح های سرد.
نگاهی ژله و چاشنی زدن و تزئین آن را با پر کردن های موجود در بازی و آن را به بهترین و لذت بخش ترین درمان از روز را. درمان خود را به عنوان یک ملکه یا یک شاهزاده خانم و لذت بردن از بهترین ژلهای خود را با شاهان و شاهزادگان خود را ساخته شده توسط شما.
– پس از لمس نهایی، شما همیشه می توانید استفاده کنید پر کردن ما را به دسر خود را به شکل کامل و طراحی به طوری که آن را برای شما و دوستان شما می شود درمان.
-Moreover، شما همیشه می توانید دسر و gelatos خود را با بهترین پر کردن در شهر از جمله شکلات، کرم شلاق، میوه، آجیل و فنجان های زیبا و لوازم جانبی دیگر بالا.
– فنجان های مختلف و چوب را انتخاب کنید، انتخاب یک ژله و دریافت بهترین نتیجه را از تخیل و پخت و پز مهارت های خود را
– نرم افزار می توانید تن از دسته سه تایی ترکیب خلاق برای مطابقت با مهارت های هنری بی پایان و بی حد و حصر خود را و خلاقیت
هنگامی که شما با ساخت خود را انجام داده و با شکوه شما همیشه می توانید ایجاد نهایی خود را با در فیس بوک
بنابراین نگه داشتن تاب با این نرم افزار جدید پخت و پز برای ژلهای و دانلود آن در حال حاضر به توقف انتظار، شروع ژله یک ظاهر طراحی شده و با آفرینش های هنری و شگفت انگیز خود را و به بهترین دسر ساز و آشپز در جهان!
به دوستان خود بهترین دسر و gelato در سبک شگفت انگیز ترین به آنها را مانند ستاره های بزرگ، افراد مشهور و پادشاهان و ملکه احساس!
By Hamza Rao

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما