WestLotto سیم کارت نوعی بازی شبیه لوتو برنامه قرعه کشی اولین بار است که اجازه می دهد تا شما را به استفاده اپل دیده بان خود را برای شبیه سازی بازی نوعی بازی شبیه لوتو، با خواندن اطلاعات خود را از HealthKit برای سیستم عامل iOS 8. کشف راه های جدید برای ایجاد تعداد خوش شانس خود را با ویژگی های آن “بی نظیر” یا یاد بگیرند که چگونه برای خنک کردن با “بشنو (من) تی”، که به شما می گوید برای متوقف کردن بازی، هنگامی که ضربان قلب خود را به طور متوسط ​​بالا می رود.
WestLotto سیم کارت نوعی بازی شبیه لوتو تنها یک برنامه شبیه ساز می باشد، این بدان معنی بازی قرعه کشی برگزار می شود و شرط واقعی نیست. برنامه ما کمک خواهد کرد ببینید که چگونه در قرعه کشی را می توان بازی، با استفاده از یک تکنولوژی جدید مانند سازمان دیده بان اپل. بهترین نتایج در هنگام استفاده از برنامه با ساعت هوشمند اپل به دست آورد. بر اساس بازخورد و رتبه بندی شما، ما را به ویژگی های “بی نظیر” تنظیم و «شنیدن (من) تی” و اجرای آنها را در برنامه WestLotto رسمی ما است. پس لطفا دانلود، تست و سرعت برنامه.
 
ادغام بهداشت برنامه:

WestLotto سیم کارت نوعی بازی شبیه لوتو خواند اطلاعات زیر را از برنامه بهداشت.
– ضربان قلب
  
– ایجاد اعداد شخصی خود را بر اساس ضربان قلب خود را.
– آیا فقط بازی می باشد، بخشی: شما تعداد “بی نظیر” شماره منحصر به فرد و شخصی خود را، اجازه می دهد شما را به تبدیل شدن به بخشی از بازی است.
– دانلود کمی و استراحت است: “بشنو (من) T” ویژه شما هشدار می دهد اگر ضربان قلب خود را به طور متوسط ​​می رود تا نسبت به روز قبل از.
 
توجه داشته باشید:
آن را به سادگی بار خوانده شده داده را از برنامه بهداشت.

By Westdeutsche Lotterie GmbH & Co. OHG

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما