[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] بازی حباب تیراندازی سرگرم کننده و آسان برای بازی می باشد. بیشتر از همه، حتی اگر قوانین از این بازی ها بیسیک بسیار فقط نقطه مکان نما و shoot- هنوز تعدادی از تاب که توسعه دهندگان اضافه شده اند را به این بازی جذاب به بازیکنان هدف خود را وجود دارد. در این مقاله، به ما کشف پنج حباب تیرانداز بازی است که نه تنها چشم نواز بلکه سرگرم کننده را به بازی.

 woobies.png؟ W = 450 & H = 300 [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۱٫ Woobies بازی

این یک بازی است که مناسب برای دختران جوان به دلیل گرافیک شایان ستایش است (مگر اینکه آنها نفرت صورتی!). توپ خزدار که به عنوان حباب خدمت نیز به اندازه کافی بزرگ می شود آسان بر روی چشم که آن را بهتر برای بچه ها به از بسیاری از بازی با توپ های کوچک تر برای بازی آنها باعث فشار چشم کمتر به آنهایی که جوان با چشم حساس را

می باشد.

 جنگل بلوک 3.png؟ W = 450 & H = 300 [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۲٫ بلوک جنگل

این بازی کاملا سرگرم کننده است صدای پس زمینه خوش بین است که باعث می شود آن فوق العاده سرگرم کننده را به بازی. چه چیزی شما را اطلاع در این بازی است که آن را حباب در طول تغییرات سطح را تغییر دهید. در عوض شما در سطح بالا به محض رسیدن به خود را یک نمره خاص، و سران به طور مستمر خواهد آمد به طور معمول (سریع تر به عنوان شما در رسیدن به سطوح بالاتر). همچنین شما می خواهد تعداد زیادی از قدرت یو پی اس که به شما کمک در بازی داشته باشد، بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی بسیار است.

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱]  جالب-جالب-هیولا shooter.png؟ W = 450 & H = [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] ۳٫ جالب جالب تیرانداز هیولا.

هنگامی که این بازی شروع می شود، شما فورا لبخند می زنی. مینی استوری بورد در آغاز به شما می دهد یک نگاه اجمالی به همین دلیل بازی این است که راه (هیولا را دوست به خارج از سیاره خود حزب) نامیده می شود. جدای از آن، سطح فوق العاده ویژه خواهد سرگرم کننده را به یک درجه بالاتر را به عنوان بازی حرکت می کند. آیا می خواهید بدانید چه صحبت کردن در مورد؟ چرا که نه تنها بازی این بازی و ببینید چه چیزی شما فکر می کنم.

 ابری-bubbles.gif [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۴٫ ابری حباب

اگر چه فاقد کارتون شایان ستایش، داستان جالب و موسیقی پس زمینه خوش بین است که در سه بازی دیگر، ابری حباب ویژگی های حباب نقاشی با مداد رنگی های رنگارنگ که جشن به چشم (که آن را به دست آورده یک نقطه در لیست بازی های تیرانداز حباب ناز). نه تنها این، این بازی دارای نقطه نرم برای کسانی که با علاوه بر مفید خود کور رنگ، رنگ حالت کور که در آن جای استفاده از رنگ حباب اعداد برای تشخیص آسان تر است.

 fruitshooter.gif [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۵٫ تیرانداز میوه.

از آن زمان به جمع آوری برخی از میوه ها را در این بازی های bubbleshooter است. و بله، شما به عنوان یک غارنشین که شاخه میوه با یک دستیار اژدها به جمع آوری میوه ها در حال سقوط را بازی کند. در حال حاضر چه می تواند باشد cuter از که؟ به حرکت در را به سطح بعدی، شما فقط باید برای جمع آوری تعدادی از میوه ها مورد نیاز است. آسان، درست است؟ خوب، شما هیچ وقت نمی دانید تا زمانی که شما سعی کنید.

آیا می خواهید به بررسی بازی های دیگر؟ بدون نگرانی، وجود دارد صدها نفر از بازی حباب بازی آنلاین، به علاوه آنها اغلب به بازی. فقط یک هشدار به موقع هر چند: آنها واقعا اعتیاد آور است، بنابراین مطمئن شوید که برای آمدن آماده. افراد پر مشغله نیاز به نگرانی نیست آنجا که شما همیشه می توانید انتخاب کنید برای ضربه زدن به دکمه مکث زمانی که شما نیاز به کار و فقط در طول پرش آمده است. اوه، و فراموش نکنید که برای به اشتراک گذاشتن نمره خود را با دوستان خود.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما