تشک فوم حافظه در محبوبیت در سال های اخیر در انگلستان افزایش یافته است، به عنوان بسیاری از مردم در تمام سنین، شکل و اندازه به شروع کرده اند لذت بردن از مزایای آنها ارائه دهد.

فوم حافظه به عنوان بخشی از برنامه های فضایی ناسا توسعه داده شد، به زمانی که آن را تنها به عنوان پلی یورتان ویسکو الاستیک شناخته شده بود. ناسا برنامه های بزرگ برای فوم حال، هدف اصلی خود را که به اطمینان حاصل شود که فضانوردان در حالی که پایدار سطوح بالایی از حد ممکن راحت نگه داشته شدند G-FORCE که تاثیر بدن آنها در طول برخاست و ورود مجدد.

این فضای فوم سن پس از آن در بیمارستان مورد استفاده قرار گرفت برای کمک به بیماران خواب زخم که تخت بود، و همچنین به عنوان توسط دامپزشکان درمان اسب مسابقه با اندام های آسیب دیده. فوم حافظه نگه داشتن حیوانات در یک هنوز هم، پشتیبانی موقعیت اجازه می دهد برای گردش خون بهتر و بهبود سریع تر.

شما ممکن است برنامه ریزی یک سفر به فضا در هر زمان به زودی و یا یک اسب مسابقه با تجربه با یک پای درد، اما که معنا نیست که شما نمی توانید بهره مندی از استفاده از فوم حافظه و همه کار سخت در توسط انجمن گفتگوی تجارت فضای در هوستون قرار داده است. مزایای دیگر در ارائه در اینجا بسیار مهم تر و با ارزش … خواب خوب شب!

خواب است که اغلب برای گرفتن کسانی که چند ساعت اضافی را به پایان برساند انتساب کالج، کامل است که پایان گزارش سال برای رئیس خود را، و یا به ماندن و یک نوشیدنی بیشتر بعد از یک وعده غذایی خوب قربانی کرد.

بسیاری از مردم با این حال، بی خوابی شبانه به پشت بد، درد در گردن و یا پاهای خود و در برخی موارد آنها فقط می تواند راحت، در حول و ولا می کنید، کشیدن لحاف یکی از راه های پس از آن دیگر، قرار دادن خود سلاح بر روی سر خود را، پس زیر بالش در میان بسیاری از موقعیت های دیگر عجیب و شگفت انگیز. اگر این خواب “الگوی خود را توصیف می کند، پس از آن خوب حافظه با کیفیت فوم تشک می تواند پاسخ به دعاهای شما (و شرکای خود را). [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۵ دلیل این که چرا حافظه تشک فوم بزرگ: [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۱٫ آنها متوقف حول و ولا – آنها کاهش فشار بر روی نقاط فشار در بدن شما، به عنوان شما را در فوم شما به عنوان احساس خواهد شد حل و فصل اگر شما شناور به عنوان آن را به شکل بدن خود را دقیق سازگار است.

۲٫ در حالی که شما خواب و خواب که قریب الوقوع پیروزی قرعه کشی هستند، حافظه فوم تشک خود را به طور فعال به شکل بدن خود را در حال تغییر و شما به طور طبیعی در طول خواب حرکت می کند. این چیزی است که شما را نگه می دارد در سرزمین نود و اطمینان را به شما یک خواب شبانه بدون وقفه را دریافت کنید.

۳٫ آنها کمک به کاهش درد – تشک فوم حافظه پشتیبانی بسیار خوبی برای گردن و ستون فقرات خود را. نگه داشتن این درستی تراز وسط قرار بدین معناست که شما قادر به دروغ به راحتی آن را آسان تر به سقوط کردن به خواب خواهد بود.

۴٫ آنها طولانی تر از تشک های طبیعی به عنوان غبار و انگل از آنها نفرت و طعم و مزه را دوست ندارد.

۵٫ آنها توسط ناسا اختراع شد – چه تعداد از دوستان خود را در فن آوری فضای خواب؟ (شما قادر خواهید بود به نقطه آنهایی که نیستند؛ آنها معمولا کیسه های زیر چشم خود و یک نوشیدنی انرژی زا در دست چپ خود را داشته باشند).

اگر مشکل در خواب به دلیل درد مفاصل، ورم مفاصل یا مشکلات وضعیتی فوم تشک حافظه باید به سمت دستیابی به یک خواب خوب شب کمک کند. متاسفانه معلوم نیست (هنوز!) برای کاهش خروپف، اما چه کسی می داند، شاید ناسا در حال کار بر روی آن؟

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما