[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] آیا شما عاشق این ایده از یک بعد از ظهر سرد یکشنبه صرف در داخل تماشای بازی های فوتبال؟ من می دانم که من، به عنوان انجام میلیون ها آمریکایی دیگر همه در سراسر کشور. فوتبال به سرعت تبدیل به محبوب ترین ورزش در کشور، و کل تجربه تماشای یک بازی در خانه با غذای خوب می تواند یکی از واقعا لذت بخش است. در واقع، آنچه که ما در طول بازی خوردن است که گاهی اوقات فقط به عنوان لذت بخش بازی های خود را. در اینجا چهار غذاهای بسیار محبوب در طول یک بازی فوتبال برای خوردن هستند.

۱٫ بوفالو بال مرغ. این به خوبی با فوتبال، و مطمئن شوید که برای دریافت بهم تابیدن و بافتن، که شامل پنیر آبی سس فرو بردن، کرفس و هویج.

۲٫ پیتزا. من اغلب چیزهایی مثل پیتزا مرغ بوفالو هنگامی که دوستان من بیش، علاوه بر چیزهایی مانند پیتزا مرغ BBQ، و حتی پیتزا تاکو.

۳٫ چیپس ذرت. گرفتن مقداری پنیر بزرگ، لوبیا، خامه ترش، گواکامولی، گوجه فرنگی، کاهو، و هر نوع گوشت از انتخاب شما، و شما را به خوبی در راه خود را.

۴٫ شیرینی های رولتی پر. به طور معمول مواد غذایی است که برای تابستان، برگر و سیب زمینی سرخ کرده یک راه عالی برای باز کردن از پیچ در حالی که تماشای یک بازی فوتبال است. آیا آمریکا بیش از آن می کنید، آیا آن؟

احساس رایگان به ترکیب این ایده ها با هر که شما در حال حاضر در محل. زمانی که همه گفته و انجام داده، وجود دارد هزاران نفر از چیزهایی که شما می توانید غذا خوردن، اما محبوب ترین ehse.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما