در این دوران مدرن، هر کس یک دوربین دیجیتال برای ذخیره آن خاطرات مهم را در قالب عکس. به عنوان جهان به سمت دیجیتالی، پیچیدگی، و صلابت، در ارتباط با عامل دستگاه های مکانیکی جدید افزایش می یابد. بهره برداری از دوربین های دیجیتال بنابراین به شدت پیچیده است که شما ممکن است در نهایت پاک کردن یک یا تمام تصاویر از کارت حافظه می باشد.

گاهی اوقات افراد به طور تصادفی خاطرات مهم خود (عکس) به اشتباه حذف بدون اینکه متوجه آن و بعد از آنها آمده مورد از دست دادن خود می دانم. این زمانی است که نرم افزار بازیابی اطلاعات می آید در دستی در دوره نقاهت تصاویر از دست داده و چیزهای دیگر شما ممکن است به علت سهل انگاری از دست بدهند. ابزار بازیابی اطلاعات کمک می کند تا به شما برای بازیابی عکس های از دست رفته کارت حافظه، صرف نظر از نوع و اندازه. اجازه دهید ما بررسی میزان استفاده از این نوع نرم افزار در دوره نقاهت عکس های خود را از کارت خود را.

انواع مختلفی از کارت های حافظه در دسترس مانند SD، PF، کارت تصویر XD، رسانه هوشمند و بیشتر وجود دارد اما هیچ وجود دارد نیاز به نگرانی، به عنوان نرم افزار بازیابی اطلاعات سازگار با تمام انواع کارت است. برای بازیابی عکس دست رفته یا پاک شما فقط نیاز به اتصال دوربین دیجیتال یا دستگاه های دیگر با کارت در آن به کامپیوتر شما. اگر شما یک کامپیوتر را ندارد، سعی کنید با استفاده از یک کارت حافظه خوان، آنها را در یک فروشگاه در نزدیکی شما به راحتی در دسترس هستند و یا شما ممکن است آنها را آنلاین در آمازون، ای بی یا هر فروشگاه دیگر خرید. بعد از کارت شما برای اتصال به کامپیوتر شما، شما نیاز به دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات از اینترنت است.

دانلود و اجرای نرم افزار بازیابی اطلاعات بر روی سیستم شما برای بازیابی عکس های از دست رفته از کارت حافظه خود را. این نرم افزار یک رابط نوع جادوگر آسان است که هدایت شما برای ادامه بیشتر است و در نتیجه آن را آسان برای استفاده است. به محض این که شما برای اجرای نرم افزار، آن شروع به اسکن کارت خود را (متصل به کامپیوتر) و به دست آوردن تمام تصاویر که توسط شما به تسامح اما نه به عمد حذف شدند. هیچ مسائل فنی درگیر در تمام طول فرآیند وجود دارد. به طور کلی، نرم افزار بازیابی اطلاعات یکی از بهترین روش برای بازیابی عکس های از دست رفته از کارت حافظه خود را است.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما