بازی طراحی شده توسط بچه ۶ ساله برای بچه ها و پدر و مادر خود! کمک می کند تا برای یادگیری اعداد و ریاضی در راه سرگرم کننده.
   ضربه بزنید و گرفتن میوه ها، پاداش، اجتناب از میمون ها و جادوگر بد. کمک به جوجه تیغی به از طریق هر مرحله.
  بازی کلاسیک، پازل و حباب ظاهر شادی در یک بسته! AppleFun سرگرم کننده برای بزرگسالان و کودکان است.
  هشت تنظیمات متحرک منحصر به فرد: میوه باغ، جنگل، باغ ژاپنی، جزیره نخل، باغ شب و غیره. امتیاز و باز مرحله بعدی قفل شده است.
  بله، و بسیاری از میوه ها! همه آنها رفتار متفاوتی داشته باشند و نمره ارزش. سیب شایع ترین هستند و شما آنها را در مرحله اول را ببینید. دیگر هلو، پرتقال، گلابی و سکه است. راست، تنها در پاپ اپل شما میوه سکه روبرو می شوند. میوه ترین غیر قابل پیش بینی پرتقال هستند. عجیب و غریب است، نه؟
   صبور باشید، مراحل دریافت باز به عنوان شما را از طریق بازی پیشرفت. بسیاری از پاداش و شگفتی در انتظار شما.
   استراتژی خود را به نمره را انتخاب نمایید. انتخاب میوه رسیدن ارزش ترین تنها و یا شیر به عنوان بسیاری از میوه ها به عنوان شما می توانید. این بازی ممکن است یا به عنوان یک بازی خالص سریع ء و یا پازل بازی.
   اجتناب از میمون ها و جادوگران شیطانی که می خواهید به سرقت میوه و نقاط از خارپشت. ببینید که چه اتفاقی می افتد اگر شما به دشمنان خارپشت را ضربه بزنید.
   اگر سطح به طور پیش فرض از پیچیدگی می شود برای شما خیلی آسان است، شما ممکن است آن را افزایش دهد. کافیست به منوی تنظیمات بروید و مشکل بالا را انتخاب نمایید.

   

By Fruit Byte

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما