تلفن همراه تبدیل شده اند به معنای غالب ارتباطی آنها به عنوان انعطاف پذیری بیشتر و راحتی برای مشترکین در مقایسه با تلفن ثابت تلفن ثابت فراهم می کند. این تکنولوژی زندگی بسیار ساده تر با کمک به مردم رسیدن به دوستان، اقوام و همکاران کار خود را در هر نقطه در هر دوره از زمان ساخته شده است.

در هند، بازار تلفن همراه در حال رشد است با فراز و نشیب، هموار راه را برای مدل های جدید و بهتر لود شده با فن آوری های پیشرفته و خلاقانه. اعتقاد بر این است که بازار هند یکی از بازارهای موبایل سریع ترین رشد در جهان با حدود شش میلیون اتصالات جدید در هر ماه است. در پنج سال گذشته، بازار رشد نزدیک به ۸٫۱۲٪ ۲۰۰۰-۲۰۰۷ به نمایش گذاشته شده است. در سال ۲۰۰۸، اعتقاد بر این است که حدود سه صد میلیون نفر دارای تلفن همراه در هند است. این تعداد انتظار می رود رشد و دو تا پایان سال ۲۰۱۰٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۷] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] هنگامی که تلفن اولین تلفن همراه در بازار هند معرفی شدند، آنها گران بودند و پر شده با ویژگی های اساسی. به تدریج، با ظهور تکنولوژی بسیاری از ویژگی های جدید وارد بازار تلفن همراه است. آخرین توسعه از صفحه نمایش لمسی، سیستم ناوبری، دوربین پیکسل بالا، زنگ های پلی فونیک، تسهیلات MMS، و برنامه های کاربردی زوم است. به غیر از این است پیشرفت های بسیار زیادی است که دیگر در هند در بازار تلفن همراه گرفته شده است.

امروز، همه این ارائه دهندگان سرویس های تلفن همراه می آیند تا با استراتژی های جدید، پیشنهادات، انواع همراه با نرخ و خدمات ارزان تر به تصرف خود در بازار در حال رشد. این است که نه تنها کمک به ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه هند را به خود جلب مردم خود و همچنین کمک به آنها برای رقابت با تلفن همراه ارزان قیمت چینی که نفوذ به بازار تلفن همراه هند. در نتیجه، کم درآمد، افراد خود اشتغال مانند رانندگان خودرو کالسکه، خدمتکاران، رانندگان تاکسی، کارگران ساختمانی، لوله کش، نجاران و حتی فروشندگان مواد غذایی خوراکی گوشی های موبایل و اتصالات. این کاربران خدمات در نظر گرفته شود مشتریان آینده نگر از ارائه دهندگان خدمات پیشرو در هند است.

تلفن همراه امروز در همه جا در زندگی روز به روز ما است. می شود آن را برای هر گونه استفاده، تماس تلفنی یا ارتباط با مردم، ارسال و دریافت پیام کوتاه، و یا با استفاده از آن برای سرگرمی. سرگرمی های تلفن همراه شامل پخش موسیقی، MP3، بریده های ویدئویی، و سایر دارایی های نوآورانه از سرگرمی های تلفن همراه. امروزه، بسیاری از خدمات مهم مانند خدمات آمبولانس، خدمات پلیس، خط تلفن، طالع بینی، و دستگاه های دوستیابی نیز با گوشی های تلفن همراه مرتبط است. MMS و SMS در حال حاضر آمده تا با یک زبان ویژه جدید همراه با آی فون جدید و پیشرفته است که به تازگی وارد بازار تلفن همراه هند است.

اپل آی فون جدید می آید با یک بیانیه سبک جدید، آراسته با ویژگی های عظیم. برخی از ویژگی های مسحور ترین شامل در دسترس بودن در رنگ های نقاشی با مداد رنگی، تکنولوژی بلوتوث، امکانات صفحه کلید، و دیگر ویژگی های پایان بالا.

با روندهای جهانی، بازار تلفن همراه هند است که هنوز تحت یک مرحله ثابت از توسعه و نوآوری است. پوشش شبکه با سازگاری بیشتر افزایش و نوآوری است هدف قرار دادن بازار، سنگ فرش راه را برای بهتر، بهبود یافته است، تلفن پیشرفته و جذاب تر تلفن همراه در آینده ای نزدیک. با پیشرفت و نوآوری بسیار، در آینده از بازار تلفن همراه هند قطعا روشن و آینده نگر است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما