به دنبال خلبانان فضای بی باک با آرزوی مرگ و مچ دست به فراغت!

سیارک کوچک شرکت است که به دنبال روح شجاع که به نفع ثروت بیش از طول عمر است. شما در خانه در داغترین کابین خلبان از زندگی شما باشد و ما ظاهرا پرداخت خواهد کرد که شما را به کاوش و پاک کردن لبه بیرونی از تمام سیارک ها و بیگانگان.

(بیمه عمر شامل نمی شود)

بنابراین، چگونه شجاع شما؟

شما غربی سوار در بالای بزرگترین سنگ و بخارساز بیگانه تا کنون اختراع شده، تیراندازی سیاه چاله های کوچک که spews تابش عظیم از افق رویداد و رایت رنگ از چشم خود را.

خلبانان با جزئیات گرا ممکن است متوجه که چرخش، شکل، اندازه و سرعت یک سیارک را تعیین بردار انحراف آن. اما من هم از تجربه می دانیم که بهترین از بهترین ها بزرگ متولد بنابراین اگر شما نمی فهمید چه من صحبت کردن در مورد در مورد آن فکر می کنم بیش از حد. فقط تمرکز می کنند.

معلوم سنگ در فضا حمل انرژی جنبشی باور نکردنی، بنابراین حتی کوچکترین برخورد با سنگ به ظاهر بینهایت کوچک شما مانند قارچ اتمی شما به مقصد را برای تبدیل شدن به طبخ خواهد شد.

افسوس، ما یک کوچک، اشعه کوچکی از امید! بازوی تحقیقاتی من را توسعه داده است یک درایو پیچ و تاب گیری کوانتومی تجربی. این چیز کمی بسیار خوب تبدیل می شود ماده خود را به امواج در حالی که به طور تصادفی آنها درگیری با امواج این نزدیکی هست.

هنگامی که شما اسلاید به فاز و بازگشت به حالت گاهی اوقات دردناک و اغلب موقت خود را از ماده، شما ممکن است یا ممکن است کاملا جلوگیری از این تعداد قریب به اتفاق از سنگ است که فقط در مورد شما را خرد مانند یک اشکال بود.

و فراموش نکنید که، ما در حال گرفتن کمک های مالی از هر کسی که مایل به دسترسی به یک منبع محدود از گلوله که دورتر پرواز! (توصیه شده توسط ۰/۱۰ مسوولان کفن)

برای کسانی که خلبانان ماهر اندازه کافی خوش شانس به نشستن در بالای رهبران تمام وقت حتی برای ۱ دوم – کوچک سیارک ها تالار مشاهیر در انتظار. از آنجا که زمان واقعا وجود ندارد، ۱ ثانیه به عنوان بزرگترین کارمند سیارک کوچک تا به حال است که واقعا متفاوت از بودن برای همیشه بهترین نیست. فقط در مورد آن فکر می کنم، در برخی از موج گرانش سفر را از طریق تاریکی فضای بین کهکشانی ۱ ثانیه از شهرت همیشه در بالا خواهد بود!

آخرین مشاوره کشنده من به شما قبل از همزن شما در راه خود را … نمی دهد تا، هرگز نمی دهد. یکی را امتحان کنید بیشتر ممکن است شما وجود دارد.

امضا با احترام اما نه راستش،
رئیس جدید شما

——–

نیاز به اپل دیده بان ۱ یا ۲ نسخه

کنترل: شیب به حرکت، شیر به پیچ و تاب، رول به هدف

نکته: شیب کنترل پاسخ calibrates هر لمس برای شروع. بازنشانی را با نیروی لمسی زمانی که کالیبراسیون خاموش است.

ورود از GameCenter مورد نیاز برای ورود به تالار مشاهیر.

By Autonomous

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما