[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] مردان عشق را به بازی بازی پازل با زنان زیرا آنها پیدا کردن رضایت از انجام این کار. اما گاهی اوقات آن را به یک نقطه که زنان آسیب می بینند و بنابراین این نیاز به حق دور متوقف شود می شود.

۱٫ چه شما می توانید انجام دهید سعی کنید به چشم پوشی از بازی های ذهن که او پرتاب شده است بر شما. اگر شما این کار، او را از پیام است که شما جدی هستند و او نیز خواهد جدی تبدیل شده است. فقط اجازه دهید او چون او در نهایت خسته خواهد شد و از بازی بیشتر قبل از شما آن را بدانید متوقف خواهد شد.

۲٫ نمی کنند به عنوان اگر شما بی گناه هستند و شما عاشق بازی های ذهن از آن او مجموعه. به او ثابت کند که شما می توانید به راحتی نمی شود فریب خورده و شما نه تنها هیچ چیز او در شما می اندازد خرید نیست. شما خواهید دید که او به زودی از دست دادن علاقه و را از بازی از جمله بازی های را متوقف کند.

۳٫ اگر می خواهید شما نیز ممکن است این بازی همان بازی با او. او نشان می دهد که شما از سایر زنان هستند و شما به سختی به عنوان او هستند. در این راه، او را افکار دوم در مورد بازی بازی پازل با شما داشته باشد.

۴٫ شاید مرد شما نیاز به درس آموزش داده می شود. آنچه شما می توانید انجام دهید این است که او را برای چند روز اجتناب و f او شما را می پرسد که چرا، به سادگی او را جواب که او ممکن است علاقه مند زن دیگری و شما نمی دهد. این کار او هم به فکر می کنم می دهد و متوقف خواهد شد بازی با شما.

۵٫ اگر شما هم بازی همراه، او متوجه خواهد شد که آن است که دیگر سرگرم کننده به ادامه بازی بازی های ذهن دلیل این که شما با بهره گیری از آن بیش از حد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۶٫ اگر راهنمایی در بالا ذکر شد ناموفق و سپس او را که او به ارزش زمان خود تبدیل و به هدر هر دقیقه از آن بازی بازی با او نیست. این فورا به او را متوقف و جدی تر است.

۷٫ اگر شما هنوز هم نمی تواند او را وادار به متوقف کردن پس از آن بازی بازی پازل با او بیش از حد. برای مثال، اگر او شما را دعوت به شام ​​به او بگویید که شما یک روز با یه مرد دیگه. این باعث می شود او را به دقت فکر می کنم و حتی به او حسادت.

من شخصا با یک پسر که علاقه داشتن به بازی بازی های ذهن با تعداد زیادی از زنان بوده است. اما از آنجا که من به اندازه کافی باهوش بود، من ساخته شده او را متوقف و اعتراف به من احساسات واقعی خود را. متاسفانه، آن همه برای او خیلی دیر شده بود. بنابراین این به عنوان یک درس برای همه بچه ها خارج وجود دارد: ترک بازی بازی های ذهن اگر شما نمی خواهید به با عرض پوزش در پایان

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما