[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] زگیل کوچک، رشد خشن، رخ در جایی بر روی پوست است. زگیل توسط عفونت ویروسی ایجاد می شود، این ویروس در درخواست که ویروس پاپیلومای انسانی (HPV). وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از زگیل، به عنوان با توجه به ظاهر خود، عامل خود (نوع ویروس pappiloma انسان مسئول آنها)، و بخشی از بدن آنها رخ می دهد است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] برخی از انواع زگیل تمایل به صورت کاملا بدون درد، در حالی که دیگران تمایل به دردناک است.

نمونه هایی از زگیل که تمایل به دردناک عبارتند از به اصطلاح زگیل معمولی (علمی به عنوان vulgrais زگیل مشخص)، زگیل مسطح (علمی به عنوان پلانا veruca مشخص) و زگیل تناسلی. البته، وجود دارد مواردی که حتی این نوع زگیل می تواند دردناک (بسته به جایی که دقیقا آنها رشد می کنند)، اما گرایش کلی خود را می شود کاملا بدون درد است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] انواع معمولا دردناک زگیل [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
اما انواع خاصی از زگیل معمولی که ماهیت این است که دردناک وجود دارد.

۱) یکی از این از این نوع معمولا دردناک زگیل زگیل کف پا است. زگیل کف پا به صورت علمی به عنوان پا verucca شناخته شده است. در واقع، این است که تنها چیزی که بسیاری از مردم به عنوان یک دانم زگیل، به عنوان انواع قبلا ذکر شد زگیل به ندرت به عنوان چنین توسط بسیاری از مردم در خارج از استقرار پزشکی شناخته شده است.

این پا مدت در نام علمی ( verucca پا) نشان می دهد که آنها تمایل دارند که بر پا، در کف. بخش خاصی از پا تنها که در آن شما خواهد شد تمایل به پیدا کردن یک زگیل کف پا است در نقاط فشار است. چه مجموعه زگیل پلانتار کنار این واقعیت است که این امر منجر به لکه های سیاه و سفید در آن است، و آن را به سمت به عنوان نوعی از یک توده در بخشی مبتلا آشکار است.

زگیل کف پا می تواند در واقع نه دردناک باشد. وضعیت با این واقعیت که، همانطور که قبلا ذکر شد، این امر منجر به پریشان نقاط فشار بر کف پا بدتر ساخته شده است. ساخت راه رفتن درد در پرورشی معنی واقعی کلمه.
نوع دیگری از زگیل که می تواند دردناک زگیل موزاییک است. زگیل موزاییک در واقع یک شکل مرکب از زگیل کف پا، پیش از این بررسی است. به عبارت دیگر، زگیل موزاییک در واقع مجموعه ای از زگیل کف پا است. شما تمایل به پیدا کردن زگیل موزاییک کف پا. یکی دیگر از محل مشترک برای زگیل موزاییک در دست است [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۲) مانند زگیل کف پا، به زگیل موزائیک می تواند نه دردناک – دیدن که در آن، ما فقط باید تعدد زگیل کف پا از [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
در حالی که بسیاری از مردم قادر به اجازه سایر انواع زگیل، و برای سیستم ایمنی بدن را به نهایت خود را بر آنها ادعا در انتظار، انواع دردناک زگیل – مانند زگیل کف پا و زگیل موزاییک کاملا غیر قابل تحمل می باشد. این تمایل به مردم عجله به درمان برای آنها. خوشبختانه، درمان برای این زگیل دردناک تمایل دارند که کاملا موفق، به طوری که افراد مبتلا از آنها لازم نیست که با درد زندگی می کنند.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما