چه در مورد بهبود خلاقیت خود را و چفت و بست سیستم عملکرد حرکتی خود را؟ اگر شما می خواهم برای انجام این کارها بدون در نظر گرفتن تلاش بیش از حد، ما باید یک بازی رایگان مناسب برای شما! گرفتن میوه – دانلود رایگان بازی Match.ing برای کودکان و بزرگسالان چیزی در بازار کاملا جدید است، یک برنامه رایگان است که به شما احساس شادی! ضربه بزنید میوه در حال سقوط از درخت است که در پایین نمایش داده و اجازه ندهید که آن را توسط دهان باز گرسنه در انتظار آن متورم! از آن لذت ببرید و تمرین مهارت های ذهنی خود را!

* هیئت مدیره بازی های تعاملی.
* رابط کاربری نرم افزار ساده و گرافیک فریبنده.
* گرفتن بسیار اعتیاد آور بازی میوه.
* لمس میوه نمایش داده شده در پایین قبل از ورود به دهان.
* تعدادی از میوه ها را افزایش می دهد تا شما را در حرکت می کند.
* صرفه جویی در نمره خود را به نظارت بر پیشرفت خود در طول زمان.
* دکمه به اشتراک گذاری اجتماعی – به اشتراک گذاری از طریق فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی، و توییتر.

اگر شما فکر می کنم شما سریع هستند و دوست دارید به سرگرمی ثابت، شما خوشحال با این بازی رایگان برنامه عالی برای کودکان و بزرگسالان خواهد بود! چالش خود و دوستان خود را در بازی قرار می دهد که رفلکس خود را و سرعت انگشتان را به آزمون! این بازی آسان است به بازی به نظر می رسد اما در واقع، آن سخت است به استاد چرا به سرعت از میوه در حال سقوط کردن را افزایش می دهد درخت به عنوان شما را از طریق سطوح پیشرفت. در ابتدا، وجود دارد تنها چند میوه داده شده در پایین، اما، به عنوان شما را از طریق سطوح پیشبرد، تعداد را افزایش می دهد و میوه سقوط را سریعتر دریافت کنید!

برو جلو! کاوش ثبات و آمادگی خود را! اگر دوست دارید میوه و مغز – اذیت کردن بازی ها، شما قطعا لذت ببرید! بهبود خود را در این منطقه بسیار محبوب در میان افرادی که مایل به بازی بازی های سرگرم کننده و اعتیاد آور مغز! دعوت از همه دوستان خود را که می خواهم به بازی این نوع از بازی و به چالش کشیدن آنها را فورا به منظور رسیدن به بهترین نتیجه. تبدیل شدن به قهرمان نهایی از بازی ذهن!

By Milica Vuksanovic

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما