مشتاقانه یادگیری برخی از حقایق جدید و یا reminish در مورد برخی از آنهایی که قدیمی مربوط به نوزادان در تاریخ است.

نوزادان معروف در تمام دوران بچه موسی

قبل از تولد عیسی مسیح یکی دیگر از کودک مهم figure.A پادشاه جدید مصر فرعون بود، او می ترسید که childrten از خاور بزرگ خواهد بود در اعداد و قویتر بیش از مردم خود را در صندوق قرار دادن آنها در برابر آنها می جنگیدند. او ماماها دستور کشتن نوزادان پسر در birth.They خدا می ترسید و نمی خواهد. بعد فرعون قوم خود دستور داد به بازیگران نوزادان پسر را به رودخانه.

یک خانواده که خدا می ترسید نوزاد پسر خود را مخفی برای ۳ months.She یک صندوق و کودک در آن گذاشته پنهان در داخل bulrushes.His خواهر تماشا از دور برای دیدن اگر او زندگی می کردند یا دختر died.Pharaohs رفت رودخانه وجود دارد به خودش شستشو و دوشیزه یا زن جوان از او خواست برای دریافت قوس بود که hidden.she دیدم نوزاد و داشتن شفقت بر او گریه می کرد و به عنوان اگر او پسر خود او بود او را به عنوان یک مصری مطرح شده است. او به نام موسی چون او را از آب این است که موسی همان است که بعد از بنی اسرائیل آزاد از اسارت در مصر منجر به خود جلب کرد.

نوزادان معروف در تمام دوران تولد نوزاد عیسی مسیح

تولد مهم ترین از همه زمان تولد عیسی مسیح بود. مریم به یوسف نامزد شده است. خدا به او گفت او بود که یک پسر و نام او Jesus.it بود خدایان طرح برای نجات مردم خود را از گناهانشان و همچنین برای گناهان تمام جهان است. او نوزاد توسط روح القدس concieved و جوزف سریال نگاهی به او است همسر خود را در حس فیزیکی را تا بعد از تولد عیسی مسیح نیز به عنوان امانوئل خدا با ما شناخته شده است.

طرح خدایان بود برای عیسی مسیح به بعد موعظه آمرزش گناهان و به عنوان قدرت گناه offering.Gods مرگ در محل کار او از مردگان بر روی resurection day.The سوم افزایش یافت … عیسی مسیح پسر خدا زنده و در آسمان و یکی روز بازگشت برای عروس خود مردم که خدا با تمام ذهن روح قلب و قدرت خود را پرستش کند.

نوزادان خوب شناخته شده گربر کودک

گربر کودک در ارتباط با کمال عزیزم. نوزاد اصلی به زر و زیور اراستن محصولات گربر چکیده غذایی در پرتره ۱۹۲۸٫The در تمام بسته بندی یک نقاشی ذغال سنگ ذغال سنگ از ۴ ماهه ان کوک بود و به عنوان یک فرد بالغ شد یک نوزاد writer.The گربر مرموز است که هنوز هم بر روی محصولات پوشاک و لباس بچه برای چاپ این روز است.

نوزادان در تاریخ عزیزم لوئیس براون نوزاد در سراسر جهان معروف اولین از طریق IVF متولد لوله آزمایش نوزاد متولد انژکتور ترین uly 1978. بعد او بزرگ شده به پسر خود او naturally.Controversy تصور بعد از طریق IVF تولد ۸ بچه به مادر به علت شناخته شده به عنوان octomum یک هنرمند مشهور معروف خودش در حال حاضر به داشتن ۸ babiea زندگی می کنند همه زنده به خوبی و پر رونق به عنوان کودکان نو پا بود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۶]

Disapearance کودک Azaria چمبرلین

۹ هفته کودک قدیمی Azaria گفته شد که از یک چادر کمپینگ در استرالیا توسط یک وقایع Dingo.The که در آن بسیار به سراسر جهان مخابره گرفته شده است. او مرده on17th بدن اوت ۱۹۸۰٫Her تلفظ شد هرگز یافت نشد اما شواهد اشاره به مادر قتل baby.In او سال ۱۹۸۲ او کردم حبس ابد و پدر یک حکم به حالت تعلیق. [۱۹،۴۵۹،۰۰۶]

در سال ۱۹۸۶ کشف شانس دلیلی مبنی بر اینکه دینگو پیدا شده است او را گرفته بود و هر دو پدر و مادر خسارت ۱٫۳ milliion A $ dollars.Tv فیلم ها، کتاب فیلم که در آن بر روی این case.in ظریف ۲۰۱۰ ساخته شده است که آخرین اخبار بود آزاد شدند و موفق به دریافت پرونده به دادگاه رفته و تا زمانی که حکم رسیده نشان می دهد به طور کامل هنوز پدر و مادر هنوز هم احتمال مظنون تا کاملا حل شود.

نجات نوزاد جسیکا Mclure

در خاله او تماس باغ او سقوط کرد پایین gpipe بسیار باریک از تنها ۸ inches.For 58 ساعت جامعه محلی و نجات مبارزه به جلو و کودک نو پا کمی زنده و سالم این در سال اکتبر ۱۴ پخش ۱۹۸۷٫A فیلم worlwide را بعد ساخته شده بود نشان دادن تلاش resuce شجاع و چگونه جامعه گرد هم آمدند تا کمک کند.

شهرت نوزادان تا به امروز

مشهورترین مشهور شانس بیشتری از مردم مشتاقانه به می خواهید بدانید که اتفاقات پر از هر نوزادان آنها have.News رسانه تمرکز بر روی هر درام از جمله سقط جنین از دست دادن نوزاد خوب است یا بد و تولد مهم افراد مشهور را از طریق رفتن .

استرس مرتبط با آنها دشوار است اما در محل موردتوجه وتماشای عموم برای فیلم باشد انجام می دهند و یا موسیقی منتشر سمت پایین آن معروف است. برخی از کودکان در تیتر اخبار را این ۲ سال گذشته شامل نوزادان دوقلو از هنرمند موسیقی بالا سلین دیون به هنگام تولد به ۲ نوزادان سالم کودک boys.Twin از ماریا کری یک پسر و یک دختر و شدن کودک از دیوید و ویکتوریا بکهام به یک کودک Haper است هفت یک دختر کوچک gorgeus که دارای یک کمد پر از لباس درست مثل مادر معروف است.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما