[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] عکاسی مدرسه فوتبال بالا می تواند چالش برانگیز و با ارزش. ترکیبی از نور محیط کم، نور مصنوعی و حرکت سریع می تواند در رنگ، تار، تصاویر عجیب و غریب متمرکز شود. در اینجا چند راهنمایی به شما را قادر به گرفتن بهترین عکس ها فوتبال خود را است.

۱٫ محل. اگر شما آن را روشن با مربیان و مسئولان، شما ممکن است اجازه داده شود تا در نزدیکی حاشیه ایستاده. اطمینان حاصل کنید که به شما هشدار به عمل ناگهانی ماندن در منطقه شما. یا ممکن است شما باید به ساقه از “پشت حصار”، اما شما هنوز هم می توانید برخی از عکس های بزرگ از آن مکان است.

۲٫ پشتیبانی از دوربین. تکپایه محکم ضروری است. شما نیاز به تحرک، بنابراین از یک سه پایه است از سوال، و دست برگزاری باعث می شود تصاویر خود را به تار از لرزش دوربین. در نظر بگیرید یک پیچ و تاب و سوار شدن بر روی تک به شما اجازه می از افقی به عمودی تغییر دهید.

۳٫ ISO. تنظیم ISO دوربین خود را (حساسیت) به بالا به شما اجازه می سرعتهای بالاتر شاتر گرفتن. معمولا ۱۲۰۰-۱۶۰۰ یک محیط خوب است. تصاویر نمی خواهد به عنوان پاک ISO پایین، اما اتاق قرار گرفتن در معرض اضافی شما به دست آوردن ارزش آن می شود. بعضی از DSLR جدیدتر نیکون می تواند به خوبی در محدوده ISO3200 را انجام دهد.

۴٫ سرعت شاتر. ۱/۲۵۰ خواهد ترین اقدام را متوقف کند. آزمایش با یک سرعت شاتر است که به شما تعادل مناسب از قرار گرفتن در معرض و انجماد حرکت. برای عکس های خلاق، شما می توانید به ۱/۲۰ یا آهسته تر رفتن و دوربین بر روی تک نگه هنوز هم – شما مقدار زیادی از بازیکن حرکت و برخی از بازیکنان ثابت، همه در یک میدان ترد را ببینید [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۵٫ دیافراگم. وسیع ترین دیافراگم بهتر، به منظور تسهیل سرعت شاتر بالاتر و برای محدود کردن عمق تمرکز. این پس زمینه خارج از فوکوس پرتاب و حرکت تاکید در تصویر به موضوع مرکزی خود را. لنز، من توصیه F / 2.8 لنز و دیافراگم، یا پایین ترین ترکیب دوربین / لنز شما می تواند اداره. اگر شما در راه ISO خود را بالا و تنظیم دوربین خود را به اولویت شاتر و رفع سرعت خود را، دوربین دیافراگم را انتخاب نمایید. اگر ترکیب کافی است که به یک نور مناسب، دوربین احتمالا چشمک زدن خواهد شد در شما برای هشدار دادن به نوردهی کم. در این مورد، من توصیه می کنند که به شما شلیک کم برای حفظ سرعت، و تقویت تصویر در پس از پردازش. یا شما می توانید ISO رو نیشگون گرفتن و کشیدن و سرعت شاتر پایین در محدوده قرار گرفتن در معرض خوبی دریافت کنید.

۶٫ فلش ممنوع. تمرکز. که دوربین را مجبور به استفاده از مرکز تصویر تنظیم نوردهی و فوکوس، و شما عمل بیشتر با شاتر سریع آتش گرفتن.

۸٫ تعادل رنگ سفید. شما می توانید خودکار تعادل رنگ سفید را انتخاب کنید، اما شما ممکن است بخواهید برای بررسی عملکرد توازن سفیدی سفارشی دوربین خود را. به طور کلی شامل تیراندازی یک جسم سفید و داشتن دوربین ارزیابی مرکز که تصویر را به پیدا کردن یک نمونه سفید یا خاکستری برای تنظیم یک تنظیم توازن سفیدی سفارشی. یا شما می توانید خام ساقه و نیشگون گرفتن و کشیدن تعادل رنگ سفید خود را در پردازش. یکی ویرایش نوک – اگر شما می توانید چیزی در تصویر است که باید خالص سفید یا خاکستری باشد، شما می توانید از تابع ویرایش رنگ در برنامه ویرایش تصویر خود را به مجموعه ای از یک مرجع سفید و پس از تیراندازی تغییر رنگ استفاده

۹ . ترکیب بندی. برای عکس های استاتیک، خط داد و بیداد، نیمکت یا huddle ها، هر چیزی می رود. برای عکس های عمل، سعی کنید برای گرفتن حامل توپ در نزدیکی مرکز اما دقیقا محور نیست، و سعی کنید برای گرفتن عکس از چشم در تمرکز روشن اگر شما می توانید.

۱۰٫ محدوده زوم. یک لنز تله به شما اجازه نزدیک کردن بر روی بازیکنان فردی، اما شما ممکن است بخواهید به حمل یک لنز زاویه باز به میدان و یا مخاطبان عکس بزرگتر. داشتن یک لنز دوم در دسترس شما اجازه می دهد انعطاف پذیر تر باشد.

۱۱٫ ویرایش. زراعت و اصلاح نباتات در نزدیک به تاکید بر عمل است. فشار کنتراست تا به ارائه تاثیر احساسی بیشتر.

۱۲٫ به اشتراک گذاری. نسخه دیجیتال و چاپ به تیم ها و مربیان در نظر بگیرید. ارائه یک وب سایت برای به اشتراک گذاری و یا فروش، بسته به وضعیت حرفه ای خود و با کیفیت از تصاویر. تیم سالنامه خواهد عکس ها، و همچنین به عنوان روزنامه های محلی قدردانی میکنیم. بررسی با بوستر ورزشی و همچنین -. آنها ممکن است بخواهید به استفاده از تصاویر در برنامه ها یا پایان ضیافت سال برای اسلاید نشان می دهد خود را

آیا سرگرم عکسبرداری، و اقامت بر روی انگشتان شما

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما