بثورات مشترک اغلب به نام درماتیت، به این معنی التهاب پوست. آنها تغییر در رنگ یا بافت پوست از جمله قرمزی پوست و التهاب باشد. بثورات شایع نیز به عنوان ضایعات پوستی، Rubor و اریتم شناخته شده است.

واکنش پوست امروزه بیشتر به دلیل بسیاری از پارچه های جدید در حال استفاده هستند. برخی از بثورات بدن تمام بدن (به عنوان یک تعمیم نامیده می شوند)، که در آن به عنوان دیگران در مناطق گسسته از پوست ظاهر می شود تاثیر می گذارد. خارش پوست می تواند خود را محدود و یا نیاز به دارو. نوزادان اغلب خارش پوست به دلیل التهاب ناشی از مواد رنگ آمیزی در این پارچه را توسعه دهد. پوست و یا راش بدن یک واژه عمومی است که یک گروه از نقاط خاص، منطقه از التهاب یا رنگ تغییر یافته و یا بافت پوست را توصیف میکند. خارش پوست ممکن است با نشانه های مختلف دیگر مانند خارش، سوزش، سوزش، درد، التهاب و گاهی اوقات همراه، جای تعجب با هیچ ناراحتی در همه. بلادونا برای درمان شرایط با شروع ناگهانی که گرم هستند، به رنگ قرمز روشن، و ضرباندار مفید است. بثورات ممکن است با تب همراه است.

حمام بلغور جو دوسر ترجیح داده است

استفاده از روغن زیتون به راش می تواند برخی از درد کمک کند.

ژل آلوئه ورا، روغن کبد ماهی و روغن ویتامین E نیز در مبارزه با بثورات پوستی مفید است.

با استفاده از پودر خمیرمایه در منطقه آسیب دیده پیشنهاد دیگری برای مقابله با بدن و راش تماس است.

آلوئه ورا: به طور گسترده برای درمان سوختگی و آفتاب سوختگی شناخته شده است، آلوئه ورا نیز در بهبود زخم و ناراحتی های پوست جزئی مانند خارش و بثورات کمک می کند. این گیاه ضد التهاب، ضد باکتری، ضد قارچ و خواص تولید می کند. این همچنین شامل اسید فولیک، روی و ویتامین C و E
بابونه اسانس: دارای التهابی (ضد میکروبی) خواص ضد که آرام و بثورات خارش پوست و ناراحتی از بین می برد. بابونه نیز در درمان اگزما، پسوریازیس، و آفتاب سوختگی استفاده می شود. لطفا توجه داشته باشید، افرادی که به چمن و نوعی ابروسیا به طور معمول حساسیت دارند ممکن است یک واکنش آلرژیک به بابونه به دست آوردن.

عنبر سائل: اعمال به عنوان قابض که رفع خارش و التهاب پوست جزئی. و همچنین برای درمان آفتاب سوختگی استفاده می شود. برای حداکثر سود، استفاده از تازه پوست جادوگر فندق. بجوش و خروش آمدن یک اونس از پوست با یک پیمانه آب و بگذارید به مدت ده دقیقه. فشار و سرد. درخواست با یک پارچه تمیز و ترک آن را برای حدود سی دقیقه است.

جایگزین طبیعی برای درمان کرم کورتیزون برای بثورات وجود دارد. به عنوان مثال اگزما است که اغلب با کرم کورتیزون برای مبارزه با خارش درمان می شود. است وجود دارد، متاسفانه، هیچ درمان شناخته شده برای اگزما، اما داروهای طبیعی می تواند کمک به کاهش علائم اگزما بدون عوارض جانبی مضر مرتبط با cortisones و سایر داروها دارویی.

بسیاری از خارش پوست درمان وجود دارد. کورتیزون اغلب مورد استفاده برای کاهش التهاب محلی، تورم، سوزش و خارش اغلب با بثورات شایع است. بسیاری از کرم های درمان طبیعی است که ارائه بثورات تسکین فوری و بلند مدت. بهترین درمان خانگی برای خارش بدن است به درخواست روغن زیتون در راش منطقه آسیب دیده. بلادونا برای درمان شرایط با شروع ناگهانی که گرم هستند، به رنگ قرمز روشن، و ضرباندار مفید است. بثورات ممکن است با تب همراه است. Ledum درمان palustre هستند برای راش پف کرده و متورم نشان داد. هر دو تورم و خارش توسط برنامه های کاربردی سرد، رها شوند.

تسکین خارش مهم است، زیرا خاراندن می تواند خود را تحریک پوست و منجر به خارش بیشتر، ایجاد یک چرخه خارش خارش خارش. ناخن باید کوتاه برای به حداقل رساندن خراش از خاراندن نگهداری می شود. استفاده از روغن اوکالیپتوس بر روی پوست می تواند مفید باشد و یا یک تکه پنبه یا Q-Tip و اعمال روغن درخت چای قدرت کامل به منطقه ای که خارش است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما