Indrajal یک گیاه دریا و بسیار موثر به طور طبیعی یافت mesures درمانی به حذف تمام انواع انرژی منفی را از خانه یا دفتر خود. فقط با قرار دادن است که در مقابل دروازه اصلی خود و بدون انرژی منفی جرات وارد را در خانه و شما را از سحر و جادو سیاه و سفید را. همچنین حذف همه نوع از DOSH Vastu را.

در رنگ های مختلف یافت میشود، اما رنگ سیاه و سفید مطلوب ترین است.

Indrajal را می توان با شخص دعا برای به imporved موقعیت fiancial و indrajal او کمک و راهنمای او از همه نوع از مشکلات در زندگی خود را در آینده .این بسیار نادر یافت اما آن را به هم آن جعلی است.

همچنین بسیار مفید در صلح از ذهن برای هماهنگی ساخت در خانواده، آن را در بحران مالی کمک می کند و باعث می شود مورد منحصر به فرد فرد intelligent.A به بیش از آمده دشمنی، بیماری، از دست دادن در business.It همچنین پول و قدرت به ارمغان می آورد .این سختی و به کمک محافظت برای غلبه بر آزار و اذیت های غیر ضروری و از دست دادن اعتبار

من خودم آن استفاده می شود و در نتیجه بزرگ پیدا شده است، فقط آن را دارند و سعی کنید آن را برای نتیجه شگفت انگیز، آن alsocontain قدرت معنوی که به شما کمک به غلبه بر همه نوع از مشکلات، اقلام tantrik بسیار rared.

اگر می خواهید buyed این مورد را ارزیابی talismanic شما فقط می توانید آن را از سایت www.astroyogiforu.com خرید آن را داشته indrajal واقعی یا شما می توانید با کلیک بر روی لینک folowing.

http://astroyogiforu.com/product_info.php؟cPath=26&products_id=268&osCsid=f80f081141231bb32978a43e57405762 [19،۴۵۹،۰۰۲]
منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما