یکی از کسانی که به تماشای است که دستبند یون ورزشی تماشا کنید. اگر شما به ورزش و تمرینات، و سپس این دقیقا همان نوع از دستگاه است که شما بر روی مچ دست خود را می خواهید زمانی که شما در حال گرفتن فیزیکی مناسب است.

آن چیست؟

این ساعت یون ورزشی دستبند بیش از فقط یک ساعت است. این ویژگی بیش از شما تا به حال از خواب. ویژگی های است که تحت تاثیر قرار دادن توانایی خود را به شما کمک کند تعادل الکتریکی بدن شما تعادل از طریق چیزی به نام دور مادون قرمز ری و منهای یون. این آیتم ها از پودر کهربای اصل و منفی یون منتشر می شود. کهربای اصل به مواد لاستیک سیلیکون که سازمان دیده بان از آن ساخته شده مخلوط می شوند. مواد دیگر در مخلوط است که به نام ماگما-Q و آن این نوع از مواد آنیون است که می تواند یون منفی و مادون قرمز منتشر می کنند است. پس چه کاری انجام دهید؟ این کمک می کند تا شما را به آرامش و تسکین ذهن خود را به عنوان شما می خواهید از طریق تمرین های استرس زا باشد. این دقیقا همان نوع از طرز فکر شما نیاز به در زمانی که شما در یک تمرین بسیار شدید هستند. ممکن است سخت به این باور به نظر می رسد اما به دلیل این اثر در ذهن خود، سازمان دیده بان همچنین می توانید از بین بردن تنش در بدن شما کمک کند. فراتر از ورزش، می تواند کمک به شما به خواب بسیار ساده تر، بهبود غلظت خود، بهترین عملکرد ایمنی خود را قوی تر و حتی افزایش انرژی که شما در طول روز دارند. این نوع از یک معامله بزرگ همه از دیده بان یون ورزشی دستبند است.

نکته مهم در مورد این ساعت مچی است که آن را نه فقط یک قطعه به دنبال خسته کننده تجهیزات است. این است که در واقع سبک تر از شما می توانید تصور کنید، وزن در ۱۰ گرم، بسته به مدل البته. شما می توانید آن را در انواع رنگ های مختلف دریافت و آنها در واقع می تواند کاملا شیک برای هر دو مردان و زنان باشد. توجه داشته باشید در بیشتر فنی، به انتشار یون منفی از این ساعت محدوده ۱۷۰۰-۱۹۰۰ دور و انتشار اشعه مادون قرمز بیش از ۹۰٪ است. لاستیک نرم است و هیچ نوع آسیب به پوست ایجاد نمی کند و همچنین.

در حال حاضر، اگر شما انجام تحقیقات کمی در بازار شما همچنین متوجه خواهید شد که انواع دیگری از یون های ورزشی دستبند تماشای محصولات وجود دارد که با ژرمانیوم در مخلوط وجود دارد. اینها فقط همان و تنها تفاوت واقعی در طراحی، رنگ و تولید کننده این محصول است. اما شما می توانید تمام ویژگی های همان بالا از جمله، البته ذکر انتظار می رود، اقلام به طور منظم که شما را در یک ساعت مچی انتظار مانند صفحه نمایش صفحه نمایش ال سی دی نشان می دهد که ساعت، ثانیه، ماه و تاریخ. این ساعت اندازه رایگان نیست و آنها در طیف وسیعی از اندازه های مختلف آمده، بنابراین شما لازم نیست که در مورد گرفتن یک ساعت مچی است که شما مناسب نیست نگران باشید. البته، با حداقل سرمایه گذاری خود را، شما همچنین می توانید از گارانتی در صورتی که شما با واحد که به شما خرید را ببینید مطمئن باشید.

بنابراین با تمام این ویژگی ها است که همه را تنها در یک ساعت یون ورزشی دستبند بسته بندی شده، شما احتمالا فکر که این نوع از سرمایه گذاری است که شما می خواهید برای جلوگیری از. پس از همه، این ساعت مچی برای تلفن های موبایل گران تر از شما به دلیل از تمام ویژگی های و مزایای که شما می توانید از آن را دریافت کنم. تکان دهنده به اندازه کافی، این دقیقا همان نوع از ساعت مچی است که هر کسی می تواند به استطاعت است. در کمتر از ۲۰ دلار این چیزی است که شما می توانید برای خودتان حتی برای دوستان خود اگر شما می بینید که اثرات واقعا شما کمک کند با تمرینات فیزیکی خود را دریافت و است. چرا شما نمی خواهید به پوسته از چنین مقدار کمی از پول را در چیزی است که سلامت خود را تضمین خواهد کرد و خوب بودن؟

این ساعت یون ورزشی دستبند قطعا یک محصول کمی برق که شما در اطراف مچ دست خود را می خواهید اگر شما می خواهید برای بهبود روش زندگی کردن تو، حتی در کوچکترین از راه های.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما