[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] نام و نام خانوادگی هنرمند / باند (قسمت ها Deux)

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] سلام به همگی، به عنوان وعده داده، در اینجا یکی دیگر از نام بزرگ هنرمند است یا مسابقه باند. یکی از اولین بسیار موفق بود، بنابراین با تشکر برای همه نظرات خوب در مورد آن.

مانند قبل، پاسخ تمام نام از خوانندگان معروف / هنرمندان و یا گروه ها – همه آنها به خوبی می دانند و بالای ۲۰ بازدید داشته است. هر هنرمند / باند دارای مجموعه ای از سرنخ تصویر که، زمانی که رمزگشایی، شما پاسخ می دهد. هنگامی که در تلاش برای کشف پاسخ، سعی کنید و فکر می کنم جانبی و نمی مکیده پایین یک جاده، که می تواند باعث مغز خود را به یخ. این مسابقه خیلی دشوار نیست و باید تنها چند دقیقه طول بکشد. اگر شما واقعا گیر، شما می توانید پاسخ در کارتریج های جوهر تونر چای صفحه استراحت مسابقه Coloursave پیدا ما یک چند پیشنهاد برای سوالات مسابقه و یک زن و شوهر در استفاده کرده اند در اینجا، بنابراین اگر شما می خواهم به هر گونه پیشنهاد، لطفا به ما ایمیل رها کردن! بنابراین، موفق باشید و من امیدوارم که شما لذت بردن از این مسابقه موسیقی تصویر مرموز.

چند راهنمایی برای کمک به شما در راه خود را.

اولین چیزی که به یاد داشته باشید این است که سرنخ تصاویر استفاده می شود که به معنی کلمه ها و هجا هستند. برای مثال، اگر وجود دارد شما را به دیدن یک سرنخ برای نام، هلن به عنوان مثال، ممکن است یک عکس از یک شیطان، جهش در اطراف در یک گودال آتشین وجود دارد – این خواهد بود “جهنم”. سپس تصویر بعدی ممکن است یک عکس از یک مرغ، و یا در ابتدا شما ممکن مرغ فکر می کنم، اما مرغ جهنم صدا درست است؟ نه، پس چه مرغ – جهنم مرغ و اگر پس از آن یک عکس از یک مرد هدف قرار دادن یک نعل اسب وجود دارد، که شما را هلن اسمیت به من بدهید! بنابراین، برخی از پیچش مغز وجود دارد، contriving و جانبی فکر که باید انجام شود و تفسیر زبانی باید انجام شود.

پازل مرموز اغلب گفته می به مردم مغز راست مناسب باشند (اگر شما در مورد این واقعیت که ما دو مغز کردم شنیده می شود، نگاه کنید آن را بر روی اینترنت، این درست است، یارو پایین میخانه به من گفت!) با این حال، اگر شما یک حسابدار یا یک امار هستند، نگران نباشید، حتی بیشتر متفکر خطی می تواند این پازل لذت ببرید اگر شما لذت بردن از تفکر و مانند بازی فکری

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۱ [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۲ [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۷] [۱۹،۴۵۹،۰۰۸] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۳ [۱۹،۴۵۹،۰۰۹] [۱۹،۴۵۹،۰۱۰] [۱۹،۴۵۹،۰۱۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۴ [۱۹،۴۵۹،۰۱۲] [۱۹،۴۵۹،۰۱۳] [۱۹،۴۵۹،۰۱۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۵ [۱۹،۴۵۹،۰۱۵] [۱۹،۴۵۹،۰۱۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۶ [۱۹،۴۵۹،۰۱۷] [۱۹،۴۵۹،۰۱۸] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۷ [۱۹،۴۵۹،۰۱۹] [۱۹،۴۵۹،۰۲۰] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۸ [۱۹،۴۵۹،۰۲۲] [۱۹،۴۵۹،۰۲۳] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۹ [۱۹،۴۵۹،۰۲۴] [۱۹،۴۵۹،۰۲۵] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۱۰ [۱۹،۴۵۹،۰۲۶] [۱۹،۴۵۹،۰۲۷] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] چگونه شما انجام دهید، شما همه آنها را؟ اگر نه، شما می توانید پاسخ در www.coloursave.com مشاهده

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما