آیا شما یک نوازنده و یا فقط یک عاشق موسیقی هستید، پخش موسیقی خود را بیش از حد بلند را به صورت منظم می تواند باعث مشکلات مرتبط با شنوایی. به عنوان مثال، اگر شما یکی از این افراد که می خواهم به رانندگی در اطراف در “ماشین جعبه رونق” با موسیقی تا انفجار کامل هستید شما باید در نظر تبدیل موسیقی پایین بسیار کمی است. کسانی که “اتومبیل جعبه رونق” می تواند به ۱۳۰ دسی بل صدا، که بسیار نزدیک بیش از آستانه درد شنوایی انسان اگر نه تولید است. مقدار معمول برای این آستانه درد ۱۲۰ دسی بل است. برای قرار دادن چیزهای به چشم انداز، زمزمه نرم حدود ۳۰ دسی بل است در حالی که یک قطار حدود ۱۰۰ دسی بل است. متوسط ​​کنسرت موسیقی راک در حدود ۱۲۰ دسی بل است که درست در آستانه درد. یک مسئله شخصی است، من لباس شاخه گوش برای هر کنسرت من به عنوان یک احتیاط حضور، از قرار گرفتن در معرض طولانی مدت به صدا سطح فشار در بیش از آستانه درد می تواند باعث آسیب جسمی شود، به طور بالقوه منجر به مشکلات. این مهم است که به خاطر داشته باشید که شنیدن ناشی از از دست دادن دائمی است.

اختلال شنوایی است با مقدار سطح از دست دادن در سطح شنوایی نامیده می شوند دسی بل (دسی بل) چه (HL) اندازه گیری شد. دسی بل مانند درجه یک دماسنج است. با افزایش دما، به طوری که تعداد درجه است. به عنوان حجم افزایش صدا، این کار را انجام تعداد دسی بل. یک مکالمه عادی معمولا بین ۴۵ تا ۵۵ دسی بل خواهد برد. یک نوزاد گریه می افتد در اطراف ۶۰ دسی بل و ترافیک مرکز شهر شلوغ می تواند تقریبا در ۹۰ دسی بل دردناک است. اگر شما می توانید برای تلفن های موبایل بین ۰ و ۲۵ دسی بل بیشتر از زمان شنیدن، شنوایی خود را بسیار طبیعی است و شما به احتمال زیاد کمک نیاز نیست، اگر چه از آن می تواند توانایی های خود را در برخی از شرایط را بالا ببرد. اگر شما فقط برای تلفن های موبایل بالا ۲۵ دسی بل HL شنیدن، از دست دادن خود را ممکن است خفیف، متوسط ​​یا شدید باشد. این شرایط خواهد شد در جزئیات بیشتری را در پاراگراف بعدی مورد بحث

از دست دادن شنوایی می تواند اساسا در چهار راه های طبقه بندی: خفیف، متوسط، شدید و ناشنوا. از دست دادن خفیف نظر گرفته می شود از دست دادن تا ۴۰ دسی بل، که معمولا به مشکل منجر خواهد در شنیدن مکالمه عادی است. از دست دادن شنوایی متوسط ​​از دست دادن بین ۴۰ تا ۶۰ دسی بل است. این معمولا بدان معنی است که صداهای باید برای فرد اختلال مطرح شود آنها را بشنود. از دست دادن شدید است که از دست دادن بیش از ۶۰ دسی بل، مستلزم آن است که افراد برای فرد اختلال فریاد زدن به آنها را بشنود. بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی، اصطلاح “ناشنوا” تنها باید به افراد مبتلا به اختلال آنقدر شدید است که آنها نمی توانند از تقویت صدا یا شنیدن کمک کمک بهره مند اعمال میشود.

حتی کوچکترین دست دادن شنوایی می تواند زندگی دشوار است . اگرچه مکالمه قابل شنیدن در فرکانس های پایین که معمولا به معنای صدای عمیق تر است، آن را بسیار مشکل تر با صدای تن به تن بالاتر است. دلیل این است که با از دست دادن معمولی، توانایی شنیدن صداهای بالا برای اولین بار به رفتن است، که به معنی آن سخت تر خواهد شد به شنیدن پرندگان و یا صدای زنان. به عنوان مشکل بدتر می شود، از دست دادن پذیرش تن پایین تر به زودی زیر است.

مشکل بزرگ در رابطه با از دست دادن شنوایی است که ۹۰٪ از زمان از دست دادن چنان ظریف و تدریجی است که مردم همیشه آن را متوجه نمی تا از اینکه خیلی دیر و برخی از دست دادن رخ داده است. علاوه بر این، نوازندگان به احتمال زیاد از نه فقط از دست دادن شنوایی رنج می برند بلکه در گوش خود و مشکلات زمین ادراک، که ممکن است باعث شود که آنها به سهوا بازی توجه داشته باشید تیز C به جای یک C. مستقیم برخی از نوازندگان، به ویژه کسانی که شروع جوان زنگ او گفت، مانند ویولن، شروع به از دست دادن شنوایی خود را در اوایل سن ۱۰٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] بسیاری از نوازندگان در حال حاضر استفاده از مانیتور گوش به پایین نگه داشتن سطح صدای آنها را بر روی صحنه جذب در حالی که انجام. این ناظران مانند سمعک کمی با سیم متصل به آنها نگاه کنید و هر یک از آنها نوازنده را قادر به کنترل دقیق چگونه با صدای بلند آن را در گوش خود است. به اندازه کافی عجیب، آن یافت شده است نوازندگان که پخش موسیقی کلاسیک دارای اهمیت بیشتری از دست دادن شنوایی نسبت به نوازندگان راک. این است که در واقع موسیقی دانان کلاسیک تمایل به بازی کنسرت های بیشتر، یک روز چند ساعت آموزش، و پس از آن چند ساعت تمرین در روز به طوری که در بسیاری از موارد آنها را در ساعت بیشتر از انجام نوازندگان راک قرار گرفته اند.

موسیقی دوستداران باید در طول زمان و سطح موسیقی با صدای بلند که به آن گوش خود را در معرض متوسط ​​است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما