زخم های دهان، گاهی به نام زخم های دهانی، یک رنج رایج است. اغلب آنها به سادگی با صدمات و درمان به سرعت خود به خود. ، تکرار، فرم پر دردسر به عنوان آفت عود کننده دهان یا زخم به سادگی آفت شناخته شده است.

تاول در دهان در میان کودکان شایع است و همچنین می توانید در بزرگسالان رخ می دهد.
این است که معمولا یک بیماری بی ضرر، حتی اگر آن را می تواند ناخوشایند.
تاول ممکن است دوره ای ظاهر و ناپدید می شوند توسط خود. معلوم نیست چه چیزی باعث آنها، اما آنها اغلب می تواند با خوردن شیرینی و شکلات در ارتباط باشد

Characteristics- این ضایعات تقریبا همیشه در بافت “شل” از دهان یافت. به عنوان مثال گونه، لب داخلی، زبان، کام نرم، کف دهان، و گاهی اوقات گلو. آنها معمولا کوچک، کمتر از نصف سانتی متر قطر دارند. هاله مایل به قرمز معمولا آنها را احاطه کرده است. فرم کمتر شایع، aphthae بزرگ، می توانید کاملا بزرگ و بسیار طولانی به زخم التیام یابد. فرم نادرتر زخم هرپس، توسط زخم کوچک متعدد در بسیاری از دهان قطعات در یک بار، از جمله بافت لثه و کام محکم تر مشخص می شود. زخم هرپس غیر معمول و اغلب برای تبخال (در زیر) اشتباه گرفته شود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] هنگامی که شما را کشف کرده ام که شما یک درد، شما می دانید شما ناراحت کننده برای روزهای آینده خواهد بود. نگه داشتن دندان براق و با استفاده از دهان شویه ضد باکتری کمک می کند تا به کاهش فرکانس از یک زخم دهان و دندان دهان، ولی نه خیلی زیاد خواهد از شروع یک تاول تب جلوگیری می کند. شدت تب تاول می توان با گرفتن یک نسخه برای penciclovir، آسیکلوویر یا famciclovir به عنوان به زودی کاهش به عنوان منطقه شروع به احساس سوزش و یا رایت در حداقل است. با توجه به یکی از این داروها فورا کمک خواهد کرد به منظور کاهش مدت زمانی که تاول زده ام تب باقی خواهد ماند و شدت یا اندازه تاول زده ام

علل احتمالی علائم: زخم های دهان: شرایط پزشکی زیر برخی از علل احتمالی از دهان به عنوان یک علامت زخم. به احتمال زیاد به علل دیگر، به طوری که در مورد نشانه های خود را از دکتر خود را وجود دارد.

· آسیب دهان
· عفونت ویروسی
· کاندیدیازیس دهانی
· تبخال
· آفت
· کم خونی
· عفونت های مزمن
· کمبود غذایی

گزینه های درمانی برای زخم های دهان
راه حل های مراقبت در منزل برای زخم های دهان عبارتند از:
· غذاهای اجتناب و یا نوشیدنی هایی که ممکن است تشدید زخم دهان. این شامل مواد غذایی که تند، اسیدی (برای مثال، مرکبات یا آب میوه)، تیز / ترد (به عنوان مثال، چوب شور، چیپس سیب زمینی) و یا بیش از حد گرم می باشد. مصرف الکل یا کافئین نیز ممکن است مخاط دهان را تحریک کند.
نی با استفاده از. نوشیدن از طریق یک نی ممکن است مایعات از آینده در تماس با مناطق حساس از دهان جلوگیری می کند.

درمان برای تاول دهان
نوع تاول زده ام که از علائم که شما توصیف کرده اند بسیار شایع است و هیچ چیز در مورد آن نگران باشید. شما می توانید مانند وقتی که شما چیزی بسیار داغ می نوشند مانند قهوه، چای، یا شکلات داغ سوخته است. بسیاری از مردم نیز مانند تاول یا سوختگی در دهان خود، به خصوص در پشت بام از دهانشان، زمانی که آنها خوردن مواد غذایی بسیار داغ مانند پیتزا. بهترین راه برای مقابله با تاول دهان مثل این است که آن را برخی از زمان به درمان خود را در آن به من بدهید. از آنجا که از چگونه به راحتی به عفونت می تواند از طریق غذا قرارداد، دهان است در میان سریع ترین قطعات شفا از بدن.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما