ورزشی موضوع حزب برای جشن تولد و یا رویداد خاص یا تعطیلات می تواند شامل ورزش هایی مثل فوتبال، بیس بال، تنیس، فوتبال، امکانات بی پایان! در اینجا برخی از بازی های سرگرم کننده حزب به طور کلی به بازی در یک ورزش حزب مضمون است.

ورزشکار کم و یا مشوق شما را دوست دارم به بازی این بازی در یک مهمانی ورزش با مضمون. رهبر تشویق خواهد از نام یک ورزش، تجهیزات ورزشی، ورزشکار معروف، و غیره فکر می کنم آنها حرف اول به بازیکنان دیگر در این سبک فریاد: “بده یک A” بازیکنان دیگر فریاد “A!” رهبر ادامه خواهد داد به طلسم کلمه در این راه. پخش برای اولین بار به درستی حدس بزنید چه چیزی است که املای تبدیل خواهد شد به رهبر.

به طور طبیعی یکی دیگر از بازی های ورزشی حزب یک یا چند ورزش واقعی باشد. به جای بازی بازی پر از فوتبال، بیس بال، بسکتبال، فوتبال و، سعی کنید این دوره مانع که شامل تمام ورزش های مورد علاقه خود را. شما خواهید توپ از انواع مختلف، مخروط نارنجی پلاستیکی و یا دیگر نشانگر مرز، یک سبد یا حلقه، و ماشین حساب، کرونومتر نیاز دارند. تقسیم کردن Partygoers به ​​دو تیم. اولین کسی در تیم یک بسکتبال و دریبل به مخروط است. آنها را در مخروط ایستاده و سعی کنید به “شلیک” توپ را به سبد خرید یا حلقه (قرار داده چند پا به دور است.) بعد، آنها را انتخاب کنید تا توپ فوتبال و استفاده از پاهای خود را به آن هدایت اطراف مخروط بعدی. در آن مخروطی، آنها را باید برای گرفتن فوتبال و پرتاب آن را به فرد بعدی در خط. توقف کرونومتر. تنظیم مجدد این دوره و ادامه ماشین حساب، کرونومتر. وقتی که هر دو تیم به پایان رسید، البته، این تیم با کمترین زمان برنده!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما