کلاهبرداری رسمی برای (نرم افزار) برنامه آیفون توسط iPhone-Tricks.com شما به ارمغان می آورد نکات جدید و ترفندهایی برای آی فون خود را هر روز. این برنامه به شما نشان می دهد توابع آی فون مخفی و تنظیمات مخفی در iOS که شما نمی دانستید وجود ندارد. با این برنامه شما را تبدیل به یک نرم افزار آیفون در هیچ زمان!

ترفندهای ما برای مبتدیان و همچنین برای کاربران حرفه ای می باشد. هر یک از ترفند می آید با یک خلاصه کوتاه برای اجرای سریع و همچنین یک نسخه طولانی با توضیحات مفصل. تصاویر، تصاویر و فیلم ها بیشتر برای کمک به درک هر ترفند در جزئیات و آن را آسان برای هر کسی به اعمال ترفندهای آیفون ما را.

اگر شما مشکلی یا سوال آیفون مربوط برنامه ما دارای یک زندگی می کنند چت رایگان اجرا از طریق آن شما می توانید به کمک از جامعه ما و یا کارکنان ما در iPhone-Tricks.com دریافت کنید. ترفندهای جدید را به صورت منظم منتشر شد و نگه دارید تا بر روی همه چیز شما نیاز به آی فون اپل مطمئن شوید. علاوه بر این با استفاده از آزمون برنامه ما و بررسی ابزار شما همیشه می دانم چه جدیدترین روند برنامه و hypes ابزار هستند.

چنگ زدن به نسخه خود را از محبوب “ترفندها برای آیفون (نرم افزار)” برنامه در حال حاضر برای دریافت مزایای زیر است:
+ نکات و ترفندهایی برای آی فون خود را
+ مرور بر اساس دسته بندی
+ به روز رسانی مقاله ثابت
+ گفتگوی زنده برای آی فون راهنما و پشتیبانی
+ همیشه تا تاریخ: ترفندها برای آخرین نسخه و آی فون مدل های iOS
+ برنامه تست و بررسی ابزار

اپل برنامه ما را به بالا ۲۰ برنامه از سال ۲۰۱۴ انتخاب شده است!

بیش از ۸۰۰٫۰۰۰ دریافت را ترفندها برای آیفون (نرم افزار) یکی از محبوب ترین برنامه های با تعداد زیادی از رتبه های بالا در فروشگاه App:
* # ۱ در فروشگاه App *
# ۱ در آلمان
# ۱ در اتریش
# ۱ در سوئیس
# ۱ در لوکزامبورگ
# ۱ نرم افزار پرداخت
# ۱ در بخش تاسیسات
(* به روز رسانی: آوریل ۲۰۱۶)

بسیاری از نکات و ترفندهایی برای تنظیمات آی فون، توابع، بازی ها (بازی) و برنامه های مانند شکلک، فیس بوک، اسنپ چت، واتساپ و خیلی بیشتر.

By iPhone-Tricks.de

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما