، گوجه فرنگی یک برنامه آموزشی برای آموزش کودکان (۱-۱۵ سال) میوه ها و سبزیجات، ارائه تصاویر و گفتار، در چند زبان (انگلیسی، اسپانیایی و فرانسه) است.
در این کتاب قدرتمند تصویر تعاملی با تلفن های موبایل، ارجاع بیش از ۷۰ میوه و سبزیجات، از دست زدن به تصویر خواهد شد به نام میوه / سبزیجات نمایش، و آن را به زبان انتخاب شده تلفظ می شود.
زبان که در آن نام خوانده و نمایش داده می تواند در هر زمان به سادگی با کلیک پرچم کشور انتخاب شده است.
بسیار آسان برای استفاده، گوجه فرنگی برای کودکان، و همچنین برای آنهایی که مسن تر مایل به یادگیری کلمات از یک زبان خارجی طراحی شده است.

طریقه استفاده: رابط کاربر گرافیکی طراحی شده است به طوری که کودک خود را به راحتی می توانید کشف، به تنهایی یا همراه، بیشتر عوام میوه ها و سبزیجات.
تصاویر را می توانید به طور خودکار حرکت، به عنوان یک نمایش اسلاید با سرعت قابل تنظیم، به صورت دستی حرکت، با لغزاندن انگشت در سراسر صفحه نمایش در یک ژست کش رفتن. منظور از تصاویر نیز قابل تنظیم.

۷۰+ تصاویر با وضوح بالا
۳ صدای: انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی
بدون تبلیغات
بدون در برنامه خرید
قابل استفاده در پرتره و یا منظره.
آیا اتصال به اینترنت نیاز ندارد

میوه ها و سبزیجات لیست:
بادام، سیب، زردآلو، سیب زمینی ترشی، مارچوبه، آووکادو، موز، ریحان، حبوبات، توت سیاه، انگور سیاه، زغال اخته، کلم بروکلی، کلم، خرنوب، هویج، کرفس، گیلاس، شاه بلوط، پیاز کوهی، کلمانتین، نارگیل، قهوه، ذرت، خیار، بادمجان، رازیانه، انجیر، سیر، خیار ریز، زنجبیل، کدو، گریپ فروت، انگور، هاکلبری، کیوی، لیمو، کاهو، آهک، لیچی، انبه، خربزه، هلوی شیرین و ابدار، آجیل، زیتون، پیاز، پرتقال، پاپایا، هویج وحشی، هلو، گلابی، نخود فرنگی، گردو، خرمالو، فلفل فرنگی، آناناس، پسته، پیتایا، آلو، انار، سیب زمینی، کدو تنبل، تربچه، تمشک، فلفل قرمز، ریواس، توت فرنگی، گوجه فرنگی، هندوانه، فلفل زرد …

راه هایی برای اتصال گوجه فرنگی:
در وب http://iburgerapps.com/tomato/more/
در فیس بوک http://www.facebook.com/iBurgerApps
درiBurgerApps توییتر

تماس با ما: iburgerapps@gmail.com

By iBuRGeR Apps

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما