ماشین فلوروسکوپی تلفن همراه به تجهیزات است که با فرکانس های بزرگ در زمینه های پزشکی استفاده می گردد. فلوروسکوپ تلفن همراه نیز معمولا به عنوان یک C-بازو مراجعه کرده و یا اشعه ایکس تصور تشدیدکننده. این ماشین ها استفاده می شود به پروژه “غذای زنده” بر روی صفحه نمایش با استفاده از تصاویر اشعه ایکس

دو راه اساسی که فلوروسکوپی می توان مورد استفاده وجود دارد: به عنوان تجهیزات تلفن همراه معمولا در تئاتر برای سخنرانی، و یا به عنوان یک قطعه ثابت ماشین آلات است که در یک اتاق نمایش خاص از یک بیمارستان یا مرکز درمانی نگهداری می شود.

fluoroscopes موبایل کوچکتر از همتای ثابت خود را به طوری که آنها به راحتی می توانید به بسیاری از نقاط مختلف منتقل می شود. همانطور که تکنولوژی همچنان به رشد، فلوروسکوپی همراه همچنان به بهبود و بیشتر و بیشتر قدرتمند است.

fluoroscopes موبایل معمولا در بیمارستان برای تصویربرداری عصبی در تئاتر، تصویربرداری اندوواسکولار در تئاتر، روشهای درمانی در تئاتر، و تصویربرداری ارتوپدی استفاده در تئاتر است.

fluoroscopes ثابت در اکثر بیمارستان ها برای بسیاری از برنامه های و روش های مختلف استفاده می شود. برخی موقعیت های متداول که ممکن است استفاده از فلوروسکوپی ثابت نیاز به مطالعات باروری، مطالعات درمانی، مطالعات انجام آندوسکوپی، مطالعات باریم، مطالعات قلبی، و مطالعات آنژیوگرافی است.

در حالی که تمام این اطلاعات را ثابت می کند مزایای فلوروسکوپی برای زمینه های پزشکی، به همان اندازه مهم است که درک چگونه fluoroscopes مطلوب به بیماران خود هستند.

Fluoroscopes در خوانش خود بسیار دقیق است و میزان ناراحتی نیز کاهش است که بیمار احساس می کند در طول و بعد از یک روش است. با استفاده از فلوروسکوپی در طول جراحی مختلف و یا غیر جراحی کمک می کند تا برای به حداقل رساندن تهاجم.

استفاده از fluoroscopes همچنین نشان داده است منجر به برنامه های مراقبت های سرپایی مقرون به صرفه تر در زمینه پزشکی است. افزایش مقرون به صرفه بودن تنها یکی از دلایلی است که این ماشین ها fluoroscopes مورد نظر را در سلامت و پزشکی می باشد.

تطبیق پذیری از fluoroscopes به عنوان یک جاذب شدید در زمینه پزشکی عمل می کند. این یک تکه از تجهیزات است که اغلب در طول عمل جراحی ارتوپدی، ستون فقرات و عمومی و همچنین عروقی، عصبی عروقی، اورولوژی، و برنامه های کاربردی قلبی استفاده می شود. همه کاره بودن آن فقط یک دلیل که fluoroscopes هستند که در اکثر بیمارستان ها استفاده می شود.

پزشکان بدون شک اهمیت اطلاعات دقیق و سریع است که این قطعه از تجهیزات قادر به گزارش، در حالی که تکنسین های آزمایشگاه اشعه ایکس لذت بردن از سادگی از ماشین آلات و اطلاعات گسترده ای که داده شده است.

از زمان اختراع از فلوروسکوپ در سال ۱۹۵۵، این فن آوری در حال افزایش است و بهبود بخشد. طیف گسترده ای از مزایایی را که فلوروسکوپی فراهم می کند به بیمارستان برای خود صحبت می: این تکنولوژی تا حد زیادی بهبود زمینه های پزشکی

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما