مفهوم تازه است، و در حالی که شما ممکن است از مردم صحبت کردن در مورد چه نوع موسیقی را به در حالی که بلند کردن وزنه گوش دادن شنیده می شود، این اولین بار است که موسیقی است شده است به طور خاص و استراتژیک برای گوش دادن به در حالی که بلند کردن وزنه ایجاد شده است.

به عنوان کسی که دوست دارد به رفتن به ورزشگاه و پرتاب وزنه در اطراف بزرگ من هم چند بار با انتخاب ضعیف از موسیقی نا امید شده است که توسط بازی از “DJ ورزشگاه” در ورزشگاه تمرین محلی من. مطمئنا، وجود دارد مقدار زیادی از نسخه های موسیقی تمرین در طول سال بوده که مردم از مزایای آموخته اند که موسیقی می تواند در تمرین خود را دارند، اما مشکل این است که این آهنگ تمرین معمولا بیشتر ایروبیک قلبی و یا گام گرا.

من واقعا از یک نوع خاص از بلند کردن وزن موسیقی شنیده می شود، بنابراین من تصمیم به استفاده از مهارت های من به عنوان یک آهنگساز موسیقی و ایجاد آن است.

این بود چون من و دوستان من متوجه تفاوت در تمرکز ما و قدرت هنگامی که ما به انواع خاصی از موسیقی گوش در حالی که بلند کردن وزنه. به طوری که من شروع به توسعه یک سبک از بلند کردن وزن موسیقی، من سعی کردم به خاطر داشته باشید از عناصر است که باعث انواع خاصی از موسیقی برای بهبود قدرت ما، تمرکز، و انگیزه در ورزشگاه.

موسیقی تمرین استاندارد خوبی کار می کند ایروبیک، قلب، و ایروبیک رقص. این سریع ء، و دارای یک “شاد” پرنیان به آن است.

اما هنگامی که شما در حال تلاش برای به دست آوردن در طرز فکر به بلند کردن و فشار وزنه های سنگین، پیدا کنم که بهتر است به را در یک مهاجم می شود حالت آماده به پاره سر کسی را خاموش می شود. شما می توانید این انرژی را به هل دادن وزن بزرگ کانال، و صرف تمام انرژی که شما حتی متوجه نشدم که شما تا به حال.

هدف من این بود که وزن بلند کردن موسیقی است که می تواند موثر باشد که آیا کلمات آن را به حال به آن و یا است.

آیا تا به حال متوجه نوع موسیقی است که در فیلم های خاصی مانند راکی، و یا یک فیلم که در آن آدم های فلک زده است برای به دست آوردن شجاعت و انگیزه برای غلبه بر چالش های افراطی ترین بازی می کند؟

قسمت قابل توجه ترین این نمرات موسیقی موثر که آیا آنها شعر یا صرفا ابزاری هستند.

بنابراین احساس کردم که بلند کردن وزن موسیقی باید پمپاژ خون خود را دریافت کنید و شما عجله آدرنالین است. ثابت شده است که هنگامی که یک انسان عادی است آدرنالین در حال اجرا را از طریق رگ خود را، آنها می توانید شاهکارهای شگفت انگیز از قدرت که آنها در غیر این صورت قادر نخواهد بود به در شرایط عادی انجام است.

آدرنالین می تواند از طریق احساسات الهام گرفته است، و احساسات را می توان الهام گرفته و تحت تاثیر موسیقی است. بنابراین برای بلند کردن وزن موسیقی واقعا موثر باشد، باید آن را در راه است که الهام بخش احساسات به سیگنال مغز به تولید آدرنالین ایجاد شده است.

این «نظریه پس زمینه به رویکرد من از ایجاد این موسیقی تمرین است به طور خاص برای گوش دادن به در حالی که بلند کردن وزنه ساخته شده است.

در زمانی که شما تمرین خود را به پایان برساند، شما به احتمال زیاد به سر برد تمام انرژی خود را، و آماده برای رفتن به خانه و در بستر خواهد بود. اگر من می تواند به شما قرار داده تا وزن بیشتر و بعد از تمرین خود را آماده برای تخت، و سپس وزن من بلند کردن موسیقی کار خود را انجام داده است.

من هنوز افزایش سرعت و در حال توسعه این است، بنابراین من همه را دعوت به آزمایش آن و ببینید که چقدر موثر این می تواند باشد. اگر موسیقی تمرین استاندارد می تواند برای کلاس های ایروبیک کار می کنند، پس از آن وزنه موسیقی باید در کمک به شما را تمرین بعدی خود را با بهترین تمرین خود را موثر باشد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما