فیس بوک بزرگترین جامعه آنلاین در جهان مباهات در بیش از ۴۰۰ میلیون نفر است، به منظور دیدن هر یک از دیگران عکس های شما باید دوستان اما تعدادی از راه هایی برای انجام این کار بدون نیاز به رعایت آن قانون، آن را اجتناب نیست شکستن قواعد فیس بوک اما با استفاده از تنظیمات پیش فرض را به نفع خود است. در گذشته مردم تلاش کرده اند به آن را می توان با دستکاری لینک و چه چیزی نیست انجام شود، اما این است که به سادگی مورد نیست. تنظیمات جدید حریم خصوصی فیس بوک معنی است که شما به راحتی می توانید دیگران تصاویر با استفاده از دو روش بدون نیاز به اضافه کردن آنها را به عنوان دوست خود را.

دو روش است که می تواند برای مشاهده عکس ها از افرادی که دوستان خود را نمی استفاده می شود. روش اول اضافه کردن یک دوست آنها در فیس بوک. دلیل این کار این است به دلیل استاندارد در فیس بوک است که افرادی که دوستان از دوستان شما می توانید عکس های خود را ببینید. بنابراین اگر آنها یک باشگاه، و یا رستوران و یا حتی شخص دیگری که شما می دانید شما را به عنوان یک دوست قبول آنها اضافه کنید و سپس به شما امکان دسترسی به تصاویر پروفایل خود را دارند اضافه شده است. شما ممکن است فکر می کنم این است که مناسب برای مشاهده تصاویر پروفایل خود را است اما مردم اغلب صدها نفر از تصاویر در آلبوم خود را که شما می توانید دسترسی به نیست.

این اشتباه است، شما می توانید به راحتی به این با باز کردن یکی از افراد تصاویر مشخصات، و پس از آن در سایت ثبت نام در بالای تصویر که به آلبوم می گوید. این شما را به آلبوم افراد بازگشت و در حال حاضر شما آزادانه می توانید فهرست کاربران تصاویر. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد غیر اخلاقی، آن را کاملا قانونی و در چارچوب قوانین فیسبوک است و توسط لحاظ امنیت و شرایط خود را تشریح کرد. این تنها کار خواهد کرد در صورتی که کاربر ویرایش حریم خصوصی خود را خود تنظیمات.

به طور خلاصه، فیس بوک تنها به عنوان امن به عنوان کاربران آن آن را. در بسیاری از موارد کاربران را ترک پروفایل خود را با ترک تنظیمات امنیتی و حریم خصوصی به عنوان پیش فرض امن نیست. که اجازه می دهد فقط در مورد هر کسی این فرصت را برای دسترسی به تصاویر شخصی خود را که آنها باور دارند امن در پروفایل خود را تنها به توسط دوستان خود مشاهده می شود.

در حال حاضر نزدیک توجه –

با استفاده از خود را فیس بوک صفحه فن برای افزایش قرار گرفتن در معرض کسب و کار شما و درآمد ساده تر از شما گفته شده است است. هر کس که با صفحه فیس بوک فن مواجه همان دو مشکل:

[Problem #1] چگونه برای یافتن علاقه مند کاربران فیس بوک

[Problem #2] چگونه به آنها را به تبدیل شدن به طرفداران شما

فیس بوک فن تامین شده است حل این دو مشکل را برای صدها نفر از مشتریان راضی است. فیس بوک فن تامین سعی شده است و تست شده و شناخته شده برای تولید نتایج عالی

اول: برای مشاهده فیس بوک فن تامین اینجا را کلیک کنید
فیس بوک فن تامین همیشه تامین طرفداران واقعی را هدف قرار به خود را . خاص: گروه سنی، کلمه کلیدی و محل

دوم: سفارش تامین فیس بوک فن بسته بندی ۱۰۰۰؛ ۲۰۰۰ یا ۵۰۰۰ تضمین طرفداران فیس بوک [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] طرفداران جدید خود را در ۳ خواهد رسید – ۴ هفته و همه طرفداران طرفداران واقعی تضمین شده به چوب به هواداران خود می باشد. خرید طرفداران فیس بوک امروز و افزایش کسب و کار خود را آنلاین حضور یک شبه.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما