فیس بوک در حال حاضر بخشی مسلم تمام زندگی ما، و شکلک فیس بوک چت (کسانی که آیکون های کوچک و شکلک ها که شما می توانید در چت و گفتگو در چت فیس بوک را ببینید) حال تبدیل شدن بیشتر و قابل تشخیص هر روز. این تقریبا منصفانه است که بگوییم که به زودی این احساسات می شود تشخیص تر از همتایان خود در مای اسپیس.

اما در جایی که این Emotes با از کجا آمد؟ چه چیزی باعث از فیس بوک را به شما معرفی این تصاویر را به سیستم چت خود و چرا آنها را انتخاب کنید نه به دادن مشاوره به عنوان چگونه به واقع آنها را وارد به مکالمات خود را؟ برای پاسخ به این پرسش، ما باید در تاریخ های شبکه های اجتماعی را به طور کلی

نگاه کنید، و چگونه فیس بوک گل رز از یک آزمایش پردیس دانشگاه به پادشاه در وب است.

پنج سال پیش، مای اسپیس صحنه شبکه های اجتماعی. این موفق شده بود برای از بین بردن شبکه های مختلف بالا و آمدن (مانند Friendster و HI5) به طور کلی توسط نیروی بی رحم و قدرت اعداد – آن مشترکین بیشتر از هر کس دیگری بود و آن را آن را می دانستند. پس از آن بسیاری از مردم است که آن هشدار داده صنعت سرمایه داری سرمایه گذاری که همه می خواستم به سرمایه گذاری در که به زودی به یکی از وب سایت قاتل واقعی برای جهان بود. پس مشکل چه بود؟

گفتگو و ارتباط بین دوستان –

مای اسپیس در اصل از طریق به مردم یک محصول اصلی که در آن زمان از دست رفته بود محبوب شد. ما می توانیم تمام ایمیل استفاده و گاهی اوقات در MSN چت، ولی مای اسپیس یک سرویس است که عکس را گرد هم آورده، چت (حتی اگر آن را زندگی نمی کنند) و شبکه (ملاقات با افراد جدید) بود، و آنها آن را به خوبی انجام داد. یک مشکل وجود دارد. با توجه به تعداد زیادی از مشترکین، برخی از مردم شروع به احساس که آنها بدون نام بود. چهره دوستان مای اسپیس، مارپیچ خارج از کنترل، و مردم هم رقابت دارند بیشتر است. صفحه به طور ناگهانی با پیام ها از افرادی که اطلاعات تماس خود را، ترویج خود و یا محصولات خود را مسدود شد. مدیران به سایت به فشار متمایل و همچنین اجازه فایل های CSS سفارشی، به این معنی زرق و برق و گرافیک های متحرک شروع به ساختن هر نگاه صفحه مانند کمد لباس یک دختر ۱۶ ساله است. مردم می خواستند یک جایگزین.

را وارد کنید فیس بوک. آغاز شده در محوطه دانشگاه هاروارد به عنوان یک راه برای کمک به دوستان در تماس با یکدیگر نگه دارید و به سازماندهی تقویم اجتماعی خود، آن را به سرعت به دلیل روشن، طراحی تمیز و simplicty آن گسترش یافته است. سادگی که مای اسپیس در حال حاضر فاقد آن بود. کلمه گسترش ابزار، و آن را آغاز که در دیگر دانشگاهها به ملل مختلف تکرار، و سپس. در نهایت آن را به تمام اعضای عموم باز شد، و (توسط کاربران آن) به زبان های مختلف ترجمه شد. آن را به عنوان نزدیک به منبع باز به عنوان یک شبکه اجتماعی بین المللی زیادی می تواند بود.

توانایی برقراری ارتباط –

فیس بوک در جلب کاربران به دور از مای اسپیس چرا که آنها ارائه شد که محصول اصلی همان موفق شد. آنها همچنین موفق به ماندن بگیرید پیش از منحنی های نوسان دار از هدف اصلی خود را از آسان برای استفاده و گرد هم آوردن افراد است. هنگامی که آنها برنامه چت خود را معرفی کرد، مردم فکر می کردند که ممکن است دید از دست رفته از این هدف، آنها اشتباه هر چند بودند.

چت فیس بوک دو سال پیش معرفی شد، و به طور گسترده در تعداد انگشت شماری از کاربران تست شده است. مردم توسط مشتری اساسی دنبال شیفته شد، و تعجب اگر این افزونه، در واقع ممکن است تا پایان بودن یک اشتباه است. آن بود، با این حال، به محض مردم متوجه شدند که زنگ ها و سوت که برنامه های چت دیگر مانند MSN و Yahoo اضافه فقط حواس او را پرت بودند، و آنچه آنها مورد نیاز برای استفاده از چت FB برای بود که فقط – چت و ارتباط

فیس بوک دانست که می تواند یک تقاضا برای برخی از آیکون ها، شکلک ها و یا شکلک وجود دارد هر چند – و آنها وارد عمل شد. آنها چندین شکلک پنهان “، هر یک از طریق تایپ کردن یک کد خاص به صفحه چت خود را در دسترس نصب شده است. گاهی اوقات مردم آنها را به طور تصادفی، بار دیگر آنها رفت و به دنبال پیدا شده است

در حال حاضر نزدیک توجه –

در صفحه بعد شما یک اوج دزدکی حرکت کردن در را آینده انتشار سیستم های مخفی برای رانندگی گله از ترافیک هدفمند به هر سایت، وابسته و یا محصول و کمپرسی درپوش فشنگ از پول نقد به حساب بانکی شما با استفاده از این راز فیس بوک پنهان

==> بچه ها خنگ در فیس بوک را ۱۱۹،۸۳۳٫۵۷ $!

بنابراین اگر شما می خواهید را به پشت نگاه پرده قبل از انتشار در مخفی فیس بوک است که در مورد لرزش اینترنت به هسته ی اصلی آن پس از آن من به شدت توصیه شما همه چیز را در صفحه بعد به عنوان خوانده شده قبل از آن خیلی دیر!

بازدید از این صفحه ==> بچه ها خنگ در فیس بوک را ۱۱۹،۸۳۳٫۵۷ $! [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما