فیس بوک FarmVille به حال تبدیل شدن به بازی های آنلاین محبوب ترین بازی در جهان با بازیکنان بیشتر و بیشتر پیوستن به هر روز. هیچ کس نمی تواند به اندازه کافی از این بازی را دریافت و مقدار زیادی از دلایلی است که چرا وجود دارد. در Farmville آن است که فقط شما و مزرعه خود را با فکر کار دور، دور. فقط استراحت، گیاه بعضی از دانه ها، برداشت برخی از محصولات – یک راه بد برای صرف بعد از ظهر. و به عنوان شما انجام این کار، شما به طور طبیعی در سطح بیش از زمان پیش.

ممکن است یک زمان آمده است وجود دارد، هر چند، در طول تجربه FarmVille به خود را هنگامی که شما می خواهید به کمی بیشتر از این بازی است. هر بار که شما حرکت کند تا سطح، شما باز دانه های جدید، دکوراسیون، و دیگر موارد اختیاری. این به این معنی است که به منظور دریافت بیشتر از تجربه FarmVille به خود را، شما باید به سطح بالا به سرعت برای باز کردن آیتم ها و پاداش به عنوان بسیاری از شما می توانید.

اصول

در اینجا برخی از استراتژی اساسی فیس بوک FarmVille به که آن را به درست کردن می آید. شما احتمالا می دانید که به منظور به سطح بالا، شما نیاز به جمع آوری امتیاز تجربه. برای مثال، هر قطعه زمین شما شخم شما می شود یک نقطه تجربه می کنند. در مراحل اولیه از بازی، تعداد امتیاز شما با شخم زمین و کاشت محصولات دریافت مقدار زیادی به شما اجازه می برای پیشبرد در سرعت معقول است. هنگامی که شما از طریق مراحل اولیه هر چند، شما شروع به نیاز بیشتر و امتیاز بیشتری را تجربه به سطح بالا.

تمرکز بر تجربه

هنگامی که شما می خواهید برای ایجاد تجربه امتیاز به سرعت در FarmVille، شما باید برای تکمیل آنچه که شما از برداشت های عادی خود را با فعالیت های دیگر به دست آورید. ایجاد بهبود در مزرعه خود را یک راه خوب برای به دست آوردن برخی تکه های سریع از نقطه تجربه است. ساختمان عملکرد است، اما شما می توانید تجربه از قرار دادن فقط در مورد هر دکوراسیون و یا ساختار به دست آورید. شما فقط باید به توجه نزدیک به مقدار نقطه تجربه هر یک از آیتم ارائه خواهد شد به حداکثر رساندن امتیاز FarmVille به خود را.

به عنوان یک کشاورز فیس بوک FarmVille به شما نیز باید نقطه تجربه را در تصمیم گیری در کاشت انواع محصولات. محصولات زراعی است که کمتر از یک روز به رشد تنها عملکرد ۱ امتیاز تجربه، در حالی که محصولات زراعی است که عملکرد دیگر ۲٫ این بدان معنی نیست که شما فقط می خواهید برای کاشت محصولات که ۲ امتیاز تجربه با این حال. اگر شما می توانید دریافت و برداشت آنها را به زودی به عنوان آنها آماده شود، محصولات کشاورزی مانند توت فرنگی را به شما بیش از ۲ امتیاز تجربه یک روز دلیل این که شما می توانید آنها را در هر ۴ ساعت برداشت.

به منظور به دست آوردن بیشترین امتیاز تجربه FarmVille به شما در بالای برداشت و کاشت چرخه خود را به منظور پیشرفت در این راه است. قرار دادن ساختمان در مزرعه خود را بهترین راه برای به دست آوردن افزایش بزرگ در تجربه خود را به سرعت باقی مانده است. ذخیره تا پول نقد خود را برای کسانی که، و شما را به خوبی در راه خود را به باز کردن قفل تمام موارد موجود در FarmVille بود.

بالا FarmVille به تقلب و یا روش در Farmville راهنمای استراتژی فیس بوک در دسترس است

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما