فیس بوک در حال تبدیل وب سایت های شبکه های اجتماعی خود را به چیزی شبیه به “صفحات سفید” آنلاین. پس از روند Spock.com و ZoomInfo. نه تنها فیس بوک در حال حاضر کاربران پروفایل برای عموم بازگشایی شد. قابلیت جستجوی در دسترس عموم اضافه شده است، که اجازه می دهد تا هر کسی، فیس بوک عضو یا نه، به جستجو برای یک فرد خاص. در زمان حدود یک ماه، مردم نیز قادر خواهد بود برای پیگیری کردن اعضای فیس بوک از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو، MSN و یا از بود.

چه در مورد حفظ حریم خصوصی؟

افرادی که ثبت نام نه تنها می تواند عکس از اعضای فیس بوک از تصویر پروفایل خود را ببینید، اما اگر شما و یا شما می خواهید به یک کاربر، شما می توانید این فرد به عنوان اضافه دوستان خود و یا او یک پیام ارسال و گاهی اوقات مشخصات آن را ببینید. مشکل هنوز هم همان باقی مانده است: این سایت می تواند خطرناک باشد. Tetridia در مورد مسائل حریم خصوصی فیس بوک در گذشته گزارش شده است – در مورد اعضای فیس بوک اطلاعات شخصی خود را به راحتی نشان می دهد. بسیاری از تنظیمات حریم خصوصی خود را، که در آن شما می توانید محدود اطلاعات موجود اصلاح هرگز. بنابراین اگر مشخصات شما خصوصی نیست و می تواند نه تنها توسط دوست شما دیده می شود، هر کسی می تواند دسترسی به تلفن همراه خود، تاریخ تولد، منافع و یا حوادث شرکت خواهد داشت.

این سایت معدن طلایی را به هر کسی که می خواهند به بهره برداری از اطلاعات خصوصی مردم این شامل سارقان هویت، هکرها، جنایی سایبری و البته تمام تبلیغ کنندگان برجسته است. در واقع همه آنها اطلاعات را به شما هدف داشته باشد. با توجه به اینکه فیس بوک ۳۹million اعضای آن را واقعا یک فرصت عالی برای طرفداران بازار است. قوانین و مقررات جدید را به اجرا در در آغاز اکتبر ۲۰۰۷ آمده – بنابراین شما هنوز هم یک ماه مجبور به تغییر تنظیمات خود و محافظت از پروفایل فیس بوک خود [۱۹،۴۵۹،۰۰۳]
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما