• ویژه کاهش پیشنهادات در حال حاضر در دسترس است! •
***** “پنج ستاره به خوبی سزاوار!”
***** “خیلی باحال برنامه! طراحی و رابط کاربری پیچیده بالا! تا شست!”
***** “فوق العاده آسان برای استفاده!”

دشت کالک است به احتمال زیاد از ماشین حساب قابل استفاده ترین در فروشگاه App. این است که با یک رابط کاربری ساده و زیبا طراحی شده برای افزایش گردش کار خود را در بسیاری از:

• طراحی درجه یک و زیبا دشت کالک است، تنظیم به قابلیت استفاده کامل و قابلیت های قدرتمند، کاملا منحصر به فرد و شگفت انگیز است. این است که به MINDBLOWING محاسبات ساده حتی پیچیده با ساده کالک است. هنگامی که شما از آن استفاده کنید، شما آن را دوست دارم.

• راه جدید قابل توجه دشت کالک از دست زدن به ورودی طول می کشد استفاده از قدرت فناوری لمسی و کاربران شهود. گزینه های رنگ زیبا افزایش تجربه خود را حتی با ارائه یک نگاه پیچیده و احساس و یک تجربه با ارزش

• فضاهای کاری منحصر به فرد دشت کالک هستند و شما را قادر به انجام بی نهایت بیشتر با آن است. کار بر روی محاسبات متعدد simultaniously و سوئیچ بین فضای کاری با کشیدن به چپ و راست با ۲ انگشت و نام آنها را به structureize کار خود را. تعداد فضاهای کاری نامحدود است و محاسبات وارد شده از امروز-ویجت و یا ساعت هوشمند اپل خود را در فضاهای کاری جداگانه باز کرد.

• پویا تبدیل واحد یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد به دشت کالک که به شدت گردش کار خود را بهبود می بخشد. با استفاده از مبدل در خط، مقدار اصلی نگه داشته است به طوری که اگر شما تصمیم به تغییر واحد بعد از آن، شما می توانید فقط تبدیل شیر و تغییر همه چیز.
صرفه جویی در فرمول با تبدیل خود را به طوری که شما می توانید استفاده مجدد و تغییر آنها را در هر زمان و حال شما می خواهم.

• در میان تمام ویژگی های بزرگ دشت کالک ارائه می دهد، یادداشت بدون استثنا است اگر آن را به قابلیت استفاده بزرگ می آید. کش رفتن از لبه صفحه نمایش سمت چپ و ارسال ایده های خود را بر روی بسیاری از ثبت کارت های که شما نیاز دارید. یادداشت در حال حاضر نیز بر روی آی فون در دسترس است!

• استفاده از ساعت اپل خود را و امروز-ویجت را به سرعت انجام محاسبات ساده و پیچیده. اگر you’d خواهم برای باز کردن دشت کالک از وجود دارد، فقط نیروی مطبوعات در سازمان دیده بان اپل و یا مطبوعات خود را و نگه دارید در فرمول در امروز-ویجت. اگر شما فضاهای کاری باز، از آن خواهد محاسبات خود را در یک فضای کاری جداگانه باز و ترک محاسبات قبلی خود را دست نخورده.

• استفاده از متغیرهای برای مقادیر تکرار می شود. تغییرات در ارزش آن را فورا به تمام رخدادها گرفته و به روز.

دشت کالک ارائه می دهد بسیار بیشتر از آن آن را دریافت و کشف همه از آن قابلیت است!

By Andreas Krassnitzer

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما