نفر ورزش برای هزاران سال بازی کرده اند، پس از یونانیان بسیاری از ورزش ما امروز ایجاد شده است. تقریبا در هر شهر در ایالات متحده ارائه می دهد حداقل چند تیم های ورزشی تفریحی برای کودکان. همچنین، بسیاری از شهرستانها ایالات متحده مکان و مربیگری برای بچه ها که مایل به تمرین ورزش های فردی، مانند ژیمناستیک ارائه دهد. این مهم است که برای پدر و مادر برای تحقق بخشیدن به این مهم است که فرزندان خود را در ورزش جوانان شرکت می کنند.

مزایای ورزش جوانان بی حد و حصر است. یکی از مزایای ورزش جوانان است که بچه ها در مورد کار گروهی یاد بگیرند. همچنین، از طریق ورزش، کودکان اعتماد به نفس به دست آوردن زمانی که آنها مدال ورزشی اهدا برای برنده شدن در بازی ها و روبان سفارشی برای بچه ها که در ورزش های انفرادی خوبی انجام دهد. در نهایت، کودکان یاد بگیرند که چگونه در جهان زندگی می کنند با رقابت سالم است. همه از این و بیشتر دلیل این که چرا والدین باید کودکان خود ورزش جوانان بازی داشته باشد.

بازی های ورزشی در دوران کودکی کودکان در مورد کار گروهی می آموزد. کار گروهی مهارت زندگی که تقریبا همه باید در برخی از نقطه در زندگی خود یاد بگیرند. این یک مهارت است که کودکان باید اوایل یادگیری است، به طوری که آنها به کار در تیم به عنوان دانش آموزان و در نهایت بزرگسالان تبدیل شدن آنها به استفاده می شود. کودکان یاد می گیرند کار گروهی از طریق ورزش که مربیان خود را به آنها بگویید به عبور توپ به یکی از هم تیمی های خود را. کودکان نیز کار گروهی از طریق همکاری با ورزشکاران همکار خود را به سمت یک هدف مشترک از برنده هر بازی که در حال بازی یاد بگیرند.

ورزشی جوانان را نیز می دهد بچه ها اعتماد به نفس. هنگامی که یک کودک یک بازی با هم تیمی های خود و یا رقابت برای یک ورزش منحصر به فرد برنده، آنها احساس غرور و اعتماد به نفس. غرور و اعتماد به نفس دو چیز است که، به عنوان بزرگسال، لازم است به هنگامی که در تلاش برای پیدا کردن کار و بعد از پیدا کردن یک کار دو چیز است که کمک به یک فرد همچنان در محل کار خود موفق هستند.

در نهایت، رقابت است در همه جا در ایالات متحده است. این مهم است که برای کودکان به یادگیری، در حالی که آنها جوان هستند، این است که چیزی به عنوان رقابت سالم وجود دارد. کودکان این یادگیری از تیم های ورزشی خود را زمانی که آنها دست با تیم مقابل در پایان بازی و تکان دادن رقبای خود بگویید که آنها یک بازی خوب بود. کودکانی که نمی آموزند این است که چنین چیزی به عنوان رقابت سالم می تواند رشد کند تا بسیار رقابتی، که می تواند آنها را زمانی که آنها در حال کار آسیبی وجود دارد.

دلایل ذکر شده در بالا هستند، احتمالا مهم ترین دلایل برای پدر و مادر به کودکان خود را درگیر در ورزش جوانان. بسیاری از مهارت های زندگی که کودکان می توانند از شرکت در دو و میدانی دوران کودکی یادگیری وجود دارد. همچنین مهم است برای کودکان برای یادگیری مهارت های زندگی در اوایل خاص که لازم است به عنوان یک بزرگسال داشته باشد. بهترین راه برای بچه ها به یادگیری این مهارت مهم زندگی است به شرکت در ورزش، چیزی است که تقریبا هر کودک به هر حال لذت می برد و بسیاری از ورزش های مختلف برای انتخاب وجود دارد، به طوری که پدر و مادر لازم نیست به کودک خود بازی تنها یک ورزش خاص . بنابراین، پدر و مادر باید فرزندان خود را ورزش جوانان به طوری که آنها می توانید بزرگسالان خوبی تنظیم شده و منجر به زندگی موفق شوید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما