یکی از مزایای به داشتن یک آیفون کتابخانه از برنامه های کاربردی شخص ثالث که در شکاف که در آن پر است نقاط ضعف در برنامه های کاربردی از قبل نصب شده ترک یک چیزی کمی به دلخواه. یک مورد که این نشان می در شماره گیر آیفون است. با توجه به قابلیت های محدود از در شماره گیر ساخته شده است، بسیاری از dialers و آیفون شخص ثالث توسعه یافته اند به بهبود در این کار هر روز. شماره گیری صوتی غول خاص برای بسیاری از کاربران بوده است، اما توسعه دهندگان شخص ثالث نیست جای تعجب پاسخ داده اند.

dialers و آیفون در محدوده ویژگی های با ارائه پر جنب و جوش ترین برای پیگیری شماره های شما به نام، دانلود یک عکس برای نشان دادن اعداد ذخیره شده خود را، ارسال پیام های متنی، مشاهده اطلاعات تماس و غیره. شما حتی ممکن است یکی از ویژگی های شماره گیر آی فون خود را که شما را بر روی یک نقشه که در آن تماس شما واقع شده است نشان می دهد. شما همچنین می توانید dialers و که فقط برای سرگرم کننده می باشد مانند مد افتاده شماره گیر آیفون دوار قدیمی را پیدا در واقع، شماره گیر چرخشی یکی از برنامه های کاربردی محبوب تر است. dialers و آیفون در دسترس اجازه می دهد تا شما را به استفاده از شماره گیری صوتی نیز می باشد. بسیاری از dialers و محبوب آیفون رایگان می باشد.

در میان dialers و آیفون امروز در دسترس هستند که طراحی شده برای استفاده از صدا روی پروتکل اینترنت (VoIP) در. برخی از این بسیار کامل برجسته است و به شما اجازه اتصال آی فون خود را از طریق SIP یا سیستم تلفن مبتنی بر IP. این اجازه می دهد تا شما را به استفاده از خدمات از جمله اسکایپ، گوگل تاک، و MSN به طوری که شما می توانید تماس های مبتنی بر IP را آزاد کند. این یک مزیت بزرگ برای کسب و کار است، چرا که برخی از این dialers و آیفون نیز با سیستم های PBX در اختیار دارد. این سیستم ها نیز به رخ کشیدن ویژگی های خاص مانند ID تماس گیرنده. برخی dialers و آیفون با پیام ها و شبکه های اجتماعی سایت فوری مانند فیس بوک و توییتر یکپارچه شده است. این یکی از ویژگی های محبوب است از استفاده از این سایت ها در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر گسترده شده است.

در میان برخی از جدیدترین dialers و کسانی که اتصال به صدا روی پروتکل اینترنت (VoIP) خدمات و به شما اجازه استفاده از اینترنت برای برقراری تماس های خود هستند. این اجازه می دهد تا شما را به جلوگیری از استفاده از تلفن همراه دقیقه زمان مکالمه و اتهام راه دور. برخی از این dialers و نیاز است که به شما پرداخت هزینه برای خدمات خود را و که شما از طریق سیستم خود متصل بنابراین شما نیاز به انجام برخی از بررسی کنم و ببینم که چه چیزی برای شما بهتر است.

کمبود قابلیت شماره گیری صوتی بر روی آی فون کاربران آن و کسانی که دنبال بازار گیج کرده است. برنامه های شخص ثالث مراقبت از آن مشکل با نویدبخش ترین dialers و آیفون اجازه می دهد به شما استفاده از دستورات صوتی برای شماره گیری صورت گرفته است. و کاملا چند dialers و آی فون با قابلیت صدای خارج وجود دارد وجود دارد. آنها در دقت و سهولت استفاده و با توجه به محدودیت های دستگاه، نه از برنامه های کاربردی متفاوت است، بیشتر به خوبی با بلوتوث کار می کنند و یا به شما اجازه شماره گیری بدون نگاه کردن به صفحه نمایش. این احتمال وجود دارد، با این حال، که در طول زمان اپل کاربران به شکایات پاسخ خواهد داد و از این مشکلات برطرف شده است.

بنابراین بلند و کوتاه از آن است که شما خاص قادر به پیدا کردن یک شماره گیر آیفون که مناسب سلیقه شما هستند. اگر شما می توانید آن را امروز پیدا کنید، فقط نگه داشتن چک کردن. این اطمینان را به زودی در دسترس از آنجا که احتمالا یک توسعه دهنده کار بر روی آن در حال حاضر وجود دارد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما