[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] تقریبا هر نوجوان و جوان صاحب یک دستگاه پخش MP3 این روز است. نسبت خوب از آنها دانلود موسیقی MP3 آنلاین حالی که باقی مانده است که هنوز هم به فروشگاه سی دی چسبیده. با منابع آنلاین بیشتر، شما می توانید مکان برای دانلود آهنگ ها به صورت رایگان، و یا پرداخت به ازای هر دانلود یا حتی برای عضویت با یک باشگاه موسیقی مشترک را پیدا

کدام بهترین معامله است که آن را به چیدن یک محل برای دانلود موسیقی MP3 آنلاین می آید؟ در اینجا چند راهنمایی شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن قبل از استفاده از یک سرویس برای نیازهای شما هستند.

۱٫ آیا سایت در حال اجرا در پرداخت در هر دانلود یا اشتراک خدمات؟

این است که همیشه ارزان تر به استفاده از خدمات ارائه می دهد که اشتراک عضویت. شما دریافت می کنید بیشتر آهنگ و در عین حال پرداخت کمتر.

۲٫ آیا شرایط متصل به راه شما استفاده از موسیقی وجود دارد؟

ادامه شرایط استفاده از خدمات از سایت. پیدا کردن اگر شما می توانید انتقال موسیقی به گوش دادن به دستگاه پخش MP3 شما و یا باید آن را در تنها کامپیوتر خود بازی. برخی از سایت های دارای محدودیت های سخت جلوگیری از سوختن آنها را بر روی سی دی به شما.

۳٫ آیا موتور جستجو سریع و آسان استفاده کنید؟

سایت های مختلف در موتورهای مختلف اجرا شود. نکته مهم این است که آنها باید بسیار آسان برای استفاده است که حتی ۱۰ ساله می تواند آن را اداره کند و باید آن را قادر به جلو و لیستی از آهنگ درخواست فورا.

۴٫ آیا پایگاه داده از آهنگ بزرگ به اندازه کافی؟

خدمات بالا اجرا یک کشتی تنگ و اطمینان از تمام مشتریان دسترسی به بیش از یک میلیون آهنگ از برچسب رکورد متفاوت است. همچنین شما می خواهد تولید خانه پیدا کنید. کردن wannabes اغلب از طریق این کانال شروع به حرفه موسیقی خود را. مطمئن شوید که شما آنها را مقایسه برای پیدا کردن یکی با بزرگترین ارائه به دانلود موسیقی MP3 آنلاین.

۵٫ آیا این یک سایت چند سبک؟

از آنجا که شما در حال پرداخت، توصیه من این است برای یک سایت در چند سبک است. هر چند بسیاری از افراد علاقه به ژانر خاصی مانند هیپ هاپ، و یا به افراطی دیگر، تکه کلام کلاسیک، آن است که هنوز یک معامله بهتر برای پیدا کردن یکی که فراهم می کند انواع ژانرهای. ژانرهای بیشتر، انتخاب های بیشتر و معامله بهتر است.

۶٫ آیا آنها خدمات پس از فروش خوب است؟

این بخشی از مشکل است. برخی از سایت های که ارائه خدمات شپشو بعد از اینکه شما آنها را به پیوستن وجود دارد. آنها تماس و یا ایمیل خود را پاسخ دهد. هرگز این بپیوندید. خوشبختانه، برخی از آنهایی که حرفه ای است که آماده است تا به شما کمک کند که شما به آنها نیاز وجود دارد.

این پرسش اساسی به شما کردم به نگاه کردن به زمانی که برای خرید یک سرویس خوب برای دانلود موسیقی MP3 آنلاین هستند. شما می توانید یک بررسی مفصل من در وبلاگ سرگرمی من در مورد محبوب ترین خدمات برای موسیقی نامحدود خواندم.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما