فیس بوک در حال حاضر محبوب ترین سایت های شبکه های اجتماعی آنلاین. این محبوب به دلیل آن یک پلت فرم خوب است و میلیون ها نفر از مردم در آن وجود دارد. شما می دانید که اگر شما یک حساب کاربری از این احتمال وجود دارد که بسیاری از مردم شما می دانید در این سایت باشد به طوری که شما می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. در حالی که برخی از مزایای استفاده از این سایت وجود دارد، نیز وجود دارد تعدادی از معایب است.

اول از همه، بسیاری از پیدا کردن آن به یک اتلاف وقت است. برخی به نقطه ای که آنها در سایت برای بیش از چند ساعت در روز هستند. اگر شما تمایل به واقعا به چیزهایی مثل این را به این سطح، شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از استفاده از سایت به طوری که شما به شما زمان با آن را هدر ندهید.

وجود دارد که برخی از مسائل حریم خصوصی با فیس بوک بوده است. بسیاری از کاربران فیس بوک در راه است که سیاست حفظ حریم خصوصی تغییر کرده است اند درک نیست. آن را تبدیل به یک موضوع داغ است. اگر شما نمی خواهید فیس بوک به کنترل بیش از تصاویر خود را در سایت و یا محتوا، شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از استفاده از سایت.

این خوب نیست به خیره در یک صفحه نمایش و یا در گوشی خود را در تمام طول روز. برخی از کاربران برای رسیدن به نقطه از انجام این کار است که برای شما خوب نیست.

در زمان شما به نقطه ای از صرف زمان بیشتر در فیس بوک با دوستان از واقع به آنها صحبت کردن و یا دیدن آنها را دریافت کنید. این می تواند یک جایگزین برای سایر اشکال تماس است.

این یک سایت شبکه اجتماعی که باعث می شود پول تبلیغات هدفمند است. اگر شما استفاده از سایت، شما باید برای مقابله با گرفتن تبلیغات و پیشنهادات.

وجود دارد که برخی از مسائل ویروس در سایت بوده است که آن هک شده است. شما نیاز به استفاده از یک آنتی ویروس حتی زمانی که با استفاده از یک سایت دوستانه مانند فیس بوک.

شما می توانید حساب کاربری خود را غیر فعال کنید اما هرگز نمی توانید به طور کامل آن را حذف کنید. آن را همیشه در سایت خواهد ماند. برخی از افراد یک مشکل با این داشته باشد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما