[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] رندی جکسون، معروف به داشتن یک قاضی در بت آمریکایی و برای تولید چنین هنرمندان و ویتنی هوستون و ماریا کری، متوجه شدم که او نوع حال دیابت نوع ۲ در سال ۲۰۰۱٫ در آن زمان، او ۴۵ ساله بود و ۳۶۰ پوند وزن داشت. “من در بدترین شکل زندگی من بود،” به یاد می آورد جکسون. برای هفته ها، رندی احساس شده بود خسته، تشنه، و بیش از حد گرم. پدر او دیابتی و عکس به انسولین گرفت، اما جکسون از سر باز کردن یک سفر به دکتر، فکر که او فقط یک سرد به جای. دیابت نوع ۲ شایع ترین فرم دیابت است. در دیابت نوع ۲، بدن یا انسولین کافی تولید نمی کند و یا سلول های انسولین را نادیده گرفت. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] “من احساس واقعا بیش از چند روز بیمار، فکر کردم من سرد، در حال اجرا بود تب بالا. من در نهایت به دکتر مراجعه کردم و گفتند: «حدس بزنید چه؟ شما باید به دیابت نوع ۲٫ آن را در خانواده من زد و این همه، پس از آن ارثی کمی برای من بود، بلکه آن زندگی سالم، غذا خوردن، چیزی، ورزش است که من انجام شده بود، و من در آن زمان واقعا سنگین بود، می گوید: “جکسون. [“شمافکرنمیکنمآنرابهاتفاقمیافتدبهشما”اوگفت

[۱۹۴۵۹۰۰۱

اگر اضافه وزن دارید، آن را لزوما معنی نیست که شما را تبدیل به یک دیابتی. با این حال، چاق بودن و حال ورزش نمی تواند به توسعه از نوع کمک به دیابت ۲ .. مبتلایان به دیابت هم تولید انسولین خیلی کم یا سلول های خود آن را نادیده گرفت، یک بیماری به نام “مقاومت به انسولین.” انسولین طول می کشد گلوکز، از قندها و نشاسته که ما می خوریم شکسته، از خون به داخل سلول. گلوکز به سادگی می سازد تا در خون به جای تغذیه انرژی سلول بدون آن.

اکثر بیماران دیابتی توسعه یک مقاومت به انسولین و بزرگسالان. این باعث می شود دیابت نوع ۲ شایع تر از دو نوع مختلف تایپ کنید. پزشکان هنوز هم نمی فهمم که چرا سلول های بیماران دیابتی «دیگر هیچ قادر به استفاده از انسولین به درستی.

پانکراس به تدریج قادر به تولید انسولین بیشتر به عنوان نیاز رشد می کند می شود. اثرات فوری می باشد خستگی و سرگیجه، اما با گذشت زمان سطح خون بالا، قند می تواند آسیب به چشم، کلیه، اعصاب و قلب می شود. بدون مراقبت مناسب، بیماران دیابتی در معرض خطر حملات قلبی، نابینایی و قطع عضو پا می باشد. وجود دارد در مورد ۸۶۰۰۰ قطع عضو مرتبط با دیابت سالانه در ایالات متحده، با توجه به بیمارستان جانز هاپکینز. قاتل شماره یک از ۲ بیماران دیابتی نوع بیماری قلبی است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] نزدیک به ۲۰٫Eight میلیون آمریکایی در حال حاضر به دیابت است. فقط پنج تا ده درصد از کسانی که ۱٫ نوع از این تعداد، پزشکان برآورد ۶٫۲ میلیون اند تشخیص داده نشده است. یکی دیگر از ۵۴ میلیون آمریکایی به افزایش سطح گلوکز خون “مبتلا به پیش دیابت”. (اتمام معرض خطر خود شما با در نظر گرفتن آزمون در [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] diabetes.org [19،۴۵۹،۰۰۴].)

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] هنگامی که رندی جکسون مبتلا به دیابت تشخیص داده شد، او تا به حال عمل جراحی بای پس معده و ۱۱۰ پوند از دست داد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [جکسونگفت:

“این واقعا کمک کرد به این بیماری به یک سطح قابل کنترل برای من بنابراین من می تواند فقط در دارو برود،”.

جکسون در حال حاضر سخنگوی کمپین انجمن قلب آمریکا است. او امیدوار است که او می تواند آگاهی زیرا او می گوید که یک سوم از افرادی که به این بیماری حتی نمی آن مطمئن شوید افزایش

در اینجا چند راهنمایی از رندی جکسون در مورد چگونگی مقابله با دیابت نوع ۲ عبارتند از: – فعال نگه دارید و حفظ یک زندگی سالم با وزن بدن سالم است.

“من دست به عشق تردمیل،” رندی اذعان می کند. “من آن را به دلیل شیوه زندگی مشغول من متنفر قبل از، اما من واقعا آن را دوست دارم. این چیزی است که من همیشه می توانید انجام دهید، پرش بر روی تردمیل به مدت ۴۵ دقیقه است.”

جکسون گفت: رفتن به دکتر “قطعا دکتر خود مشورت کنید و بازدیدکننده داشته است به طور منظم،” -. “مردان واقعا در مورد رفتن به دکتر بد هستند. شما باید در مورد چهار بار در سال حداقل است. و عادی قند خون خود را. آن را چک کنید در همه زمان ها و سعی کنید به خوردن یک رژیم غذایی متعادل است.”

جکسون می گوید او خوار احساسی بود و، به خصوص که از جنوب که در آن مواد غذایی به راحتی چاق کننده فراوان، آن برای او دشوار بود برای تغییر عادات خود.

“این تلاش برای بدست آوردن معقول در مورد آن. اعتدال کلید را به رژیم غذایی است. “او گفت.، بیش از حد از هر چیزی است که رفتن به وحشتناک برای شما


[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما