شده است وجود دارد نگرانی های زیادی است که در سال های اخیر در مورد اثر که از دیدن بسیاری از افراد مشهور از نزدیک و شخصی ممکن است داشتن فرزندان ما توسعه یافته است.

در بسیاری از مواقع افراد مشهور مانند فیلم ستاره، ستاره موسیقی، و ستاره های ورزشی زندگی است که می تواند پر زرق و برق و بدون دردسر به بچه های ما به نظر می رسد زندگی می کنند. ما به نظر می رسد فکر می کنم که همه آنها را ببینید مزایای که آنها هستند.

در حالی که این درست است که با قرار گرفتن در معرض مشهور بسیار، این می تواند یک عامل در کودکان پیشرو در یک جهت و یا دیگر. با تلویزیون و تمام است که به مشاهده و در دسترس است، کودکان اغلب می تواند به برخی از چیزهایی که آنها نباید در معرض. بسیاری از کانال های که ما می توانیم دسترسی به ماهواره و کابل، می تواند محتوای این است که برای برخی از نامناسب است.

برخی از موسیقی و کنسرت که شعر بزرگسالان می تواند بچه ها احساس بیشتر رشد کرده زمانی که آنها را می خوانم. لباس نحیف است که توسط مشاهیر زن جوان و ستاره های پاپ پوشیده دختران کوچک به عنوان جوان پنج یا شش مایل به تقلید سبک خود را. در حالی که هیچ چیز می توان در مورد آنچه که مردم دیگر لباس می گویند وجود دارد، اما در نهایت پدر و مادر که خرید لباس بچه های ما می پوشند.

پسران جوان که دیدن ستاره ورزشی مورد علاقه خود را با پوشیدن لباس طراح و دو صد جفت دلار از کفش های تنیس ممکن است کاملا نمی دانند که پدر و مادر خود را نمی ممکن است قادر به پرداخت هزینه این چیزها. بسیاری از جوانان از به سرقت و بدتر به این آیتم ها متوسل شده است.

در ماه های اخیر به ویژه، وجود داشته است حوادث در آن برخی از افراد مشهور است که بچه ها را دوست دارم به تقلید، به برخی از مشکلات جدی بدست بوده است. در بسیاری از این موارد این افراد مشهور در حال پرداخت قیمت برای اعمال خود.

هر چند این یک نکته غم انگیز در مورد آنچه که بسیاری از این جوان و معروف می خواهید از طریق است، آن است که حداقل خوب است که فرزندان ما نیز برای دیدن که قوانین از آنها اطاعت کنیم و گاهی اوقات آن مهم نیست که شما هستند.

در نمایشگاه به افراد مشهور بودن، بسیاری از کسانی که خود را در تلاش به مدل های نقش بهتر برای مخاطبان جوان خود می بالند وجود دارد. عنوان پدر و مادر ما باید بدانیم که چگونه فرزندان ما به نوبه خود از زندگی در بزرگ است با توجه به چگونه آنها را در خانه و زمان و تلاش است که ما را قرار داده و آنها را مطرح کرد.

بنابراین اگر کودکان ما تا پایان در مشکل از نوعی یا عنوان کردن مسیر اشتباه است، این عادلانه نیست به جای سرزنش برخی از مشهور ما حتی نمی دانند. پس از همه، این ما هستیم که مسئول برای بچه های ما هستند، نه افراد مشهور و چگونه آنها زندگی خود را زندگی می کنند.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما