کسانی که در کسب و کار ساخت و ساز هستند بسیار خوب است که سه نوع عمده از ماشین آلات مورد استفاده برای ساخت ساختمان ها، جاده ها، سدها، پل ها و امثال وجود دارد را می دانیم . این ماشین آلات سنگر و استحکامات مانند بیل، بولدوزر و لودر و غیره هستند. ماشین آلات جاده سازی مانند فینیشر جاده، پخش تراشه، و فشرده و غیره؛ و بلند کردن تجهیزات مانند جرثقیل. در اینجا در این مقاله، شما در سراسر ماشین آلات ساخت و ساز محبوب ترین و به طور گسترده استفاده اسامی و تصاویر همراه با توصیف کوتاه در مورد آنها آمده است.

بیل، بولدوزر، لودر – ماشین آلات ساخت و ساز

این سه شاید moct مشترک ساخت و ساز ماشین آلات بیل، بولدوزر (بلدوزر نام معروف ترین است) و لودر. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

 بیل بولدوزر لودر ساخت ماشین آلات [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

Excavators- بیل ساخت و ساز و مهندسی ماشین آلات سنگین است که برای حفر و حرکت اشیاء بزرگ در سایت های ساخت و ساز استفاده می شود. به شدت برای ساخت جاده ها، ساختمان ها، بزرگراه ها، آسمان خراش ها و غیره بیل برای هر پروژه ضروری هستند استفاده می شود.

Dozer- یک بولدوزر همچنین یک تجهیزات سنگین استفاده برای روشن و زمین درجه. این ماشینها دارای آج مداوم و هیدرولیکی، در بخش جلو می باشند و عملکرد بر اساس نوع پره در بولدوزر است. دو بولدوزر محبوب ترین بولدوزرها و بولدوزر خراش است.

Loader- لودر، به عنوان نام نشان می دهد، در کارگاه های ساختمانی مورد استفاده برای آپلود شن و ماسه، باقی مانده، خاک و گل و لای به سایر وسایل نقلیه. هدف پایان خود است که برای روشن شن و مواد حفر در سایت های.

تراشه گسترانیده، جاده کفپوش، Compactor- ماشین آلات راه

 تراشه پخش کفپوش فشرده تجهیزات ساختمانی و بنایی [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

در حالی که بیل، بولدوزر، لودر می توان در هر سایت ساخت و ساز دیده می شود، ماشین های خاص هستند که تنها در حالی که ساخت جاده ها استفاده می شود.

تراشه Spreader- این دستگاه جاده خود رو است برای سلب درمان قبل پوشش داده شده سطح استفاده می شود. همچنین در تعمیر استفاده می شود. سلب سنگ کیفیت و دوام می دهد به جاده ها و پخش تراشه تجهیزات اصلی مورد استفاده برای این است.

Paver- نیز نامیده می شود جاده سنگ فرش دستگاه، آن را برای فرش کردن تخمگذار استفاده می شود. فانوس، تراکتور و کامیون قطعات اصلی اجزای آن است. این می شود از مواد از کامیون و آن را در ابعاد صحیح بر روی سطح آماده تشکیل یک حصیر مانند ساختار. این حصیر است و سپس توسط roadrollers فشرده شده است.

کمپکتر Compactor- ته طریق تراکم کاهش حجم مواد زائد و در اشکال مختلف، اندازه و پیکربندی شده است. کمپکتور صفحه، کمپکتور ارتعاشی، کمپکتور گوسفند پا، فولاد غلطک کمپکتر با لاستیک، و غیره برخی از انواع رایج از این ماشین آلات ساخت و ساز می باشد.

Cranes- دستگاه بالابر

 کامیون سوار چسبیده گروه جرثقیل [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

جرثقیل همچنین تجهیزات ضروری برای ساخت اهداف هستند. این برج بزرگ مانند ماشین داشتن مقررات برای بلند کردن و مواد کاهش می باشد. آنها توسط اپراتور تاکسی و یا با کمک سیگنال های مادون قرمز یا رادیو اداره می شود. انواع مختلفی از جرثقیل از قبیل جرثقیل ردیابی، جرثقیل وسیله نقلیه و یا کامیون سوار جرثقیل و جرثقیل خزنده وجود دارد.

برای کسب اطلاعات در همه انواع دیگر تجهیزات ساخت و ساز همراه با تصاویر، به ماشین آلات

رفتن
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما