ورزش محبوب در لهستان هر دو یک منبع از اوقات فراغت و همچنین جاذبه های توریستی. در میان منظره زیبایی از لهستان، ورزشی اصلی در حال پیاده روی، اسکی، horseriding، شنا، قایقرانی و.

این لهستانی دوستداران سرسخت ورزشی هستند. بسیاری از باشگاه های ورزشی و سازمان هایی که برای ترویج ورزش های خاص وجود دارد. آنها یک شور و شوق برای فوتبال، و این است که به وضوح در تعداد مسابقات فوتبال سازمان یافته در مدرسه، کالج، و سطح باشگاه قابل مشاهده است. جاده ها خلوت هر زمان که یک پخش یک مسابقه مهم فوتبال وجود دارد.

شیفتگی با ورزش همچنین می توانید توسط این واقعیت است که لهستان از یک محل برای بسیاری از رویدادهای ورزشی بین المللی بوده است مشاهده شود. بسیاری از ورزشکاران آن تمجید به دست آورد، و بوکسورهای جری Kulej از و زبیگنیو Pietrzykowski افتخاراتی در بازی های المپیک به دست آورد. ورزشکار لهستانی معروف، آدم Malysz، در سال ۲۰۰۱٫ لهستان موفق به کسب قهرمانی برای اسکی پرش نیز را flaunts ایرنا Kirszenstein Szewinska، که هفت مدال المپیک بین سال های ۱۹۶۴ و ۱۹۸۰٫ به دست آورد [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] لهستان رسمیت شناختن بین المللی فوتبال و فوتبال به دست آورده است . قایق موتوری و مسابقه جاده سریع السیر ورزش دیگر که در آن لهستان ساخته شده است علامت متمایز آن است. لهستان فراوان در زیبایی های طبیعی، و بسیاری از ورزش های تراز وسط قرار دارد به فراوانی وجود دارد. زیبایی از خارج از منزل هیجان را دو برابر و شیفته گردشگران، نقاشی آنها را به لهستان در اعداد بزرگ.

کوه نوردی و اسکی ورزش محبوب، به عنوان زمین های کوهستانی به عنوان زمین ایده آل برای ورزش است. این دریاچه ها در بخش شمالی و سواحل بالتیک مکان های محبوب برای ماهیگیری، قایقرانی، و تعدادی از ورزش های آبی می باشد. ورزش در لهستان به ترویج گردشگری، منجر به مفهوم ورزش سفر استفاده می شود. ورزش فرم بخشی جدایی ناپذیر از زندگی لهستانی، کمک به وجهه و اعتبار ملی و اقتصاد ملی است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما