واقع در مایل در شهرستان بالا دنور، CO، Broncos دنور یکی از فرانچایز فوتبال موفق ترین NFL هستند. آنها شروع به بازی در سال ۱۹۶۰ به عنوان یک عضو اصلی از AFL قدیمی و بخشی از NFL زمانی که دو لیگ با هم ادغام شدند شد. این تیم فوتبال طبقه یک عضو از بخش غربی آسیا است و بخشی از ۶ سوپر کاسه در طول این زمان بوده است، برنده ۲ از آنها. اجازه دهید یک نگاه مختصر در تاریخ تیم فوتبال دنور مهندسان.

موفقیت با مهندسان نبود. در طول ۱۳ سال اول خود، این تیم هرگز یک رکورد برنده بود. سپس در اواخر ۷۰s شروع این تیم فوتبال یک اجرا از حضور در سوپر باول آغاز شد. اگر چه اول خود ۴ سوپر کاسه در شکست کج، آنها قادر به برنده شدن پشت به تماس سوپر کاسه در سال ۱۹۹۷ و ۹۸٫ تیم همچنان به این روز به میان نخبگان NFL را بودند.

پخش بازی های فوتبال خود را در مسیر ورزشگاه بالا، تیم مزیت میدان خانه آشکار بودند. مایل ورزشگاه بالا بلندترین ورزشگاه در تمام فوتبال با همین دلیل خوب بود. این کفپوش از فولاد به جای بتن ساخته شده بود. صدای پر سر و صدا به مخالفت با بازیکنان و مربیان بود. و با نام مستعار “له نارنجی” دفاع از خود، آن را کمی تعجب که چرا این تیم غالب بود است. مایل ورزشگاه بالا از سال ۱۹۶۰ تا ۲۰۰۰ به طول انجامید و پس از آن توسط INVESCO درست جدید در مسیر بالا جایگزین شد.

اگر چه دنور حال شروع به تجربه یک موفقیت کوچک در اواخر ۷۰s، آن را تا ۱۹۸۳ زمانی که آنها واقعا یک سازمان قدرتمند با ورود جان Elway بزرگ در کارفرمایی شد. تحت رهبری او این تیم در ۵ سوپر کاسه رفت. به عنوان استعداد به عنوان جان Elway در فوتبال بود، او همچنین در همان زمان توسط نیویورک یانکیز تهیه شده به بازی بیس بال. جان تصمیم به چوب با فوتبال و بقیه سابقه است.

تالار مشاهیر

مهندسان فقط ۳ فوتبال تالار افتخارات بازیکنان. یکی از اولین ویلی براون، که با تیم ۱۹۶۳-۶۶ در CB بازی بود. بعد تونی Dorsett، که تنها فصل حضورش در این تیم در سال ۱۹۸۸٫ در نهایت بازی است، جان Elway، که ۱۹۸۳-۱۹۹۸ بازی وجود دارد.

دیگر بازیکنان فوتبال بسیار خوبی برای مهندسان در طول سال عبارتند از: ژن Mingo از (اولین ضربه زن آفریقایی-آمریکایی در NFL در سال ۱۹۶۰) فلوید کوچک لیونل تیلور غنی جکسون چارلی جانسون فرانک Tripucka پل اسمیت بیلی تامپسون کریگ مورتون جیم ترنر پناهگاه موسی تام جکسون شهوتی Gradishar لوئیس رایت دنیس اسمیت استیو آتواتر کارل مکلنبورگ گری زیمرمن ترل دیویس شانون شارپ جیسون ایلام

مایک Shanahan در، که دارای همچنین تیم به ۲ سوپر باول برنده، مربیان خود مهندسان هدایت می شود. تیم ملی فوتبال دنور هم برای پشت در حال اجرا پرکار خود شناخته شده است، از جمله دو که علامت ۱،۰۰۰ حیاط در همان فصل پیشی گرفته است.

با یکی دیگر از پیش نویس قوی در سال ۲۰۰۶، مهندسان دنور باید همچنان به تجربه موفقیت در NFL برای سال آمده است. توسط یک پایه فن است که در میان وفادار ترین در تمام فوتبال تشویق می کردند، این تیم آمده ام به انتظار این موفقیت، سال به سال.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما