هنگامی که تیم در فوتبال کالج مبارزه، سر مربی دریافت تمام سرزنش. اما این همیشه عادلانه نیست. تراشه کلی ثابت کرده است که یک مربی خوب در این فصل و به طور مستمر قدرت و تهویه کارکنان خود را در اورگان برای موفقیت این تیم در این فصل را ستود. اردک اورگان در این فصل که سریع ترین راه برای یک برنامه به منظور بهبود، با داشتن یک برنامه قدرت و تهویه عالی نشان داده اند. اردک اجرا یک جرم سرعت بالا در تلاش برای خسته کردن دفاع. Lamichael جیمز، گیرنده های اخیر جایزه واکر Doak برای در حال اجرا برتر کشور تماس است در طول فصل چگونه دفاع فرسوده تلاش برای با جرم اردک نگه داشتن ذکر شده است. اردک چرخش بسیاری از بازیکنان در دفاع به ایجاد گردش. جیم رادکلیف قهرمان ناشناخته و رهبر برنامه قدرت و تهویه است. برنامه رادکلیف است به خوبی برای اردک اورگان کار کرده است.

Gators فلوریدا

فلوریدا Gators دو قهرمانی ملی در شش فصل گذشته به دست آورد. شهری مایر چندین بار برای کمک به او دو تیم مسابقات قهرمانی ملی ساخت اعتبار است میک Marotti. Marotti قهرمان ناشناخته و رهبر برنامه قدرت و تهویه برای Gators در فلوریدا است. برنامه Marotti است به خوبی برای Gators در کار کرده است.

قدرت و تهویه تیم

تیم است برای ایجاد برنامه های عمومی سطح تهویه برای ورزشکاران با موقعیت، در حالی که به حداکثر رساندن استفاده از امکانات برای ورزشکاران. تغذیه مناسب و کمک بقیه ایجاد ورزشکاران پویا. هنگامی که برنامه در فوتبال کالج ظهور تیم سزاوار اعتبار است.

پرداخت افزایش

دانشگاه ها باید شروع به ساخت یک سرمایه گذاری حتی بزرگتر به کارکنان تیم قدرت و تهویه. رادکلیف و Marotti هر دو سزاوار بالا می برد. رادکلیف و Marotti نشان داده اند تیم می تواند کمک به برنامه ها در یک مقدار نسبتا کوتاه از زمان بهتر است.

اردک اورگان

در کالج فوتبال مربی تیم باید همیشه اگر یک تیم مبارزات اخراج می شود. شاید برنامه فوتبال کالج نیاز به یک قدرت و تهویه کارکنان جدید. موفقیت اردک اورگان در این فصل در حال تغییر تمرکز و حتی بیشتر بر اهمیت این برنامه ها. فلسفه اردک، است که به سادگی فرسوده مخالفان. خیلی جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه برنامه های دیگر در سراسر کشور در پاسخ به رویکرد و فلسفه اردک. طرفداران فوتبال کالج باید با رهبر و اعضای هیات از تیم قدرت و تهویه آشنا شوند. اغلب این تیم بیشترین تأثیر در مورد اینکه آیا یک برنامه فوتبال از دست دادن و یا برنده شدن است. این تیم تبدیل شده اند حتی مهم تر و اساسی در فوتبال کالج.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما